عینک های VR و AR به کمک آموزش های هلال احمر می آیند

عینک های VR و AR به کمک آموزش های هلال احمر می آیند خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از تجهیز ایستگاه ‎های سیار و موقت آموزش همگانی به شبیه ساز حقیقت افزوده و حقیقت مجازی VR و AR اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیمان صابریان در اینباره اظهار داشت: استفاده از ابزارهای حقیقت مجازی و حقیقت افزوده، سرعت و تأثیر آموزش را زیاد می کند ازاین رو با همکاری معاونت پشتیبانی و اداره کل فناوری اطلاعات، عینک های VRو AR را تا پایان سال جاری در آموزش های همگانی هلال احمر به کارگیری خواهیم کرد.
او اضافه کرد: برنامه هایی که به صورت مستمر برای این شبیه سازها طراحی می شود؛ نقاط کم خطر و پرخطر در ساختمان و پیشگیری از فرار غیراصولی و ناامن با آموختن اصول پناه گیری در هنگام وقوع زلزله را آموزش خواهد داد.
صابریان افزود: با شبیه سازی سیلاب استفاده کننده از این ابزارها می آموزد که در هنگام حادثه به چه نقاطی فرار کند تا ایمن بماند. همینطور چه ارتفاعی از آب می تواند تعادل در ایستادن انسان و یا خودرو را برهم بزند.
او تصریح کرد: آموزش های ایستگاهی طرح هایی است که به دفعات در طول سال برگزار می گردد و در آن مربیان هلال احمر به برگزاری یک ایستگاه آموزشی موقت در مکانهای تجمع و معابر شلوغ اقدام می کنند.
براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر اظهار داشت: همینطور پروژه ایجاد « اتاق های فرار» هم در دستور بررسی است تا در اختیار آموزش های همگانی هلال احمر قرار گیرد.1401/08/16
10:12:06
5.0 / 5
141
تگهای خبر: آب , آموزش , دام , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک