رییس سازمان حفاظت محیط زیست:

تا پایان سال جاری اتفاقات خوبی برای هوای پاک خواهد افتاد

تا پایان سال جاری اتفاقات خوبی برای هوای پاک خواهد افتاد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از سپردن تکالیف مهم به ۱۱ دستگاه اصلی در اجرای قانون هوای پاک تا پایان سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: تا پایان سه ماه باقی مانده از سالجاری اتفاقات خوبی در زمینه این قانون خواهد افتاد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، علی سلاجقه در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در مورد اجرای قانون هوای پاک اظهار نمود: این قانون سال ۱۳۹۶ تصویب گردید. امسال کارهای خیلی خوبی در زمینه این قانون انجام شده است، به این معنا که دولت با رویکرد جامع خود به این قانون از همه دستگاههای مکلف خواست که وظایفشان را انجام دهند و خوشبختانه این اتفاق افتاده است.
وی با اشاره به اینکه دولت کارش را در زمینه قانون هوای پاک را انجام می دهد و ستاد هوای پاک کشور هم به صورت مرتب تشکیل می شود، افزود: هفته قبل هم ستاد هوای پاک تهران تشکیل شد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: بر مبنای آن قانون هوای پاک به ۱۱ دستگاه اصلی تکالیف مهمی سپرده شده است و تا پایان سه ماه باقی مانده از سال جاری یعنی تا پایان ۱۴۰۱ امیدواریم اتفاقات خوبی در این حوزه بیفتد.
سلاجقه در انتها در پاسخ به این سؤال که کدام دستگاه ها در این خصوص همکاری نکرده اند؟گفت: همه دستگاه ها به شکلی درحال همکاری هستند اما یک سری از دستگاه ها تاثیرشان در اجرای قانون هوای پاک بیشتر از همه است. ازاین رو اعتبارات بیشتری نیاز دارند. بعنوان نمونه در زمینه سوخت، وزارت نفت و در حوزه صنعت، وزارت صمت دارای تکالیفی هستند.
منبع:

1401/10/07
21:57:35
5.0 / 5
474
تگهای خبر: حفاظت , دام , سوخت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک