سفارش های پلیس راهور برای روزهای برفی

سفارش های پلیس راهور برای روزهای برفی خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن اشاره به بارش برف در معابر شهر تهران سفارش هایی را به شهروندان ارائه نمود.


سرهنگ محمد رازقی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به بارش برف در نقاط مختلف شهر تهران اظهار داشت: برابر گزارش های دریافتی هم اکنون در خیلی از معابر شهر تهران بخصوص معابر نیمه شمالی این شهر شاهد بارش برف هستیم. همانطور که می دانید در شرایط برفی علاوه بر آنکه شاهد لغزندگی معابر هستیم، دید رانندگان هم کاسته می شود. در همین راستا هم سفارش همیشگی به رانندگان اینست که با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و دقت کافی به اطراف خود داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه سفارش پلیس به رانندگان و دیگر کاربران ترافیکی اینست که در این شرایط تا حد امکان از تردد غیرضروری پرهیز کنند، اظهار داشت: رانندگانی که قصد تردد از معابر شمالی تهران بخصوص در مناطق شمیرانات و کوهپایه ای را دارند، حتما زنجیرچرخ داشته باشند. رعایت فاصله طولی به خودروی مقابله و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز هم مبحث مهمی است که رعایت آن سفارش می شود.
معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تکیه بر این که رانندگان باید از سالم بودن برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند، اظهار داشت: عابران پیاده هم توجه داشته باشند که برای عبور از عرض معابر حتما از گذرگاه های عابرپیاده استفاده نمایند. ایستادن در حاشیه ناامن راه و عبور غیر مجاز از عرض مسیر احتمال برخورد وسایل نقلیه با آنان را زیاد می کند.
رازقی با اشاره به اینکه در ایام بارانی و بخصوص برفی احتمال افزایش حجم ترافیک به علت تمایل بیشتر به استفاده از وسایل نقلیه شخصی، لغزندگی معابر و کاهش سرعت متوسط و افزایش احتمال وقوع تصادفات بیشتر است، اظهار داشت: در همین راستا هم شهروندان محترم باید دقت داشته باشند که زمان بیشتری را نسبت به روزهای قبل برای رسیدن به مقصد در نظر داشته باشند.
به نقل از ایشان، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعات اولیه بامداد امروز در معابر تهران مستقر بوده و نسبت به مدیریت و روانسازی ترافیک اقدام نموده اند. همینطور ترافیک پایتخت هم به شکل هوشمند از راه مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ رصد می شود.
منبع:

1401/10/21
08:16:38
5.0 / 5
295
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک