آمار جهانی کرونا ژاپن همچنان رکورددار فوت شدگان روزانه

آمار جهانی کرونا ژاپن همچنان رکورددار فوت شدگان روزانه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، بنابر جدید ترین آمار جهانی کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در دنیا تابحال به ۶۷۳ میلیون و ۶۲۳ هزار و ۹۶ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۷۴۸ هزار و ۵۳۲ بیمار هم تایید شده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، همینطور بر مبنای آمار رسمی عرضه شده در جدول جهانی "ورلداُمتر"، طی شبانه روز گذشته کرونا در جهان جان ۱۰۴۶ نفر را گرفته است همینطور در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۲ هزار و ۷۳۵ ابتلای جدید جهانی هم به ثبت رسیده است.
آمارها در عین حال نشان داده است که ژاپن با ثبت ۲۵۳ فوتی طی شبانه روز گذشته بیشترین شمار مرگ های کووید را در جهان داشته است.
آمریکا همینطور با بیشتر از ۱۰۳ میلیون مبتلا و عبور از ۱.۱ میلیون قربانی همچنان در صدر لیست کشورهای درگیر با این بیماری قرار دارد. همینطور دو کشور برزیل و هند بعد از ایالات متحده، بالاترین نرخ مرگ های کرونایی در جهان را تابحال گزارش کرده اند.
در اروپا همینطور فرانسه با ثبت بیشتر از ۳۹ میلیون مبتلا تا این لحظه رکورددار مبتلا شدن در میان کشورهای قاره سبز است و روسیه با گذشتن از آمار ۳۹۴ هزار قربانی، همچنان بالاترین رقم مرگ و میر کرونایی را در بین کشورهای اروپایی دارد.
بنابر جدول به روز شده در پایگاه اطلاع رسانی "ورلداُمتر"، شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در ۱۰ کشوری که بر اساس گزارش های رسمی بالاترین آمارها را تابحال داشته اند تا ظهر امروز (سه شنبه) به ترتیب به شرح زیر است:
# نام کشور مجموع مبتلایان مجموع قربانیان ۱ ایالات متحده ۱۰۳، ۸۸۸، ۲۹۶ ۱، ۱۲۹، ۱۴۵ ۲ هند ۴۴، ۶۸۲، ۱۰۴ ۵۳۰، ۷۳۷ ۳ فرانسه ۳۹، ۴۸۵، ۵۷۶ ۱۶۳، ۹۴۹ ۴ آلمان ۳۷، ۶۸۴، ۴۵۶ ۱۶۴، ۸۴۴ ۵ برزیل ۳۶، ۷۵۱، ۹۴۴ ۶۹۶، ۳۷۶ ۶ ژاپن ۳۲، ۱۷۱، ۷۰۰ ۶۵، ۹۲۹ ۷ کره جنوبی ۳۰، ۰۲۱، ۰۱۸ ۳۳، ۲۴۵ ۸ ایتالیا ۲۵، ۴۱۵، ۶۳۰ ۱۸۶، ۴۸۸ ۹ انگلیس ۲۴، ۲۵۹، ۲۴۰ ۲۰۳، ۲۲۹ ۱۰ روسیه ۲۱، ۹۰۳، ۵۷۸ ۳۹۴، ۷۷۷ همینطور ایران با مجموع هفت میلیون و ۵۶۳ هزار و ۵۰۵ مورد مبتلا شدن و ۱۴۴ هزار و ۷۳۷ مورد فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ هم اکنون در رتبه هجدهم در جدول جهانی کرونا قرار دارد.
روند افزایش آمار مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ که تابحال در ۲۲۹ کشور و منطقه در جهان شیوع یافته ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می گیرد.
منبع:

1401/11/04
15:01:54
5.0 / 5
362
تگهای خبر: بیماری , ثبت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی
دوستان خرید و فروش حیوان خانگی
خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک