معاون فنی سازمان تاكسیرانی شهر تهران خبر داد

نوسازی تاکسی در تهران فعلا به صورت نقدی

نوسازی تاکسی در تهران فعلا به صورت نقدی خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی های فرسوده در پایتخت توضیحاتی را ارائه نمود.


علی محتشمی پور در گفتگو با ایسنا، در مورد نوسازی تاکسی های تهران با اشاره به اینکه هم اکنون تنها خودرویی که در نوسازی تاکسی از آن استفاده می شود سمند سورن است، اظهار داشت: هم اکنون فقط نوسازی به شکل نقدی صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه بیشتر از ۲۰۰ متقاضی نوسازی تاکسی به صورت نقدی داشتیم، خاطرنشان کرد: اطلاعات رانندگان و تاکسی ها برای خودروساز ارسال شده است و در فرایند صدور پیش فاکتور هستند و تا یک ماه آینده تاکسی های نوسازی شده خویش را دریافت می کنند.
معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی ها به صورت نقدی اظهار داشت: این رانندگان بخشی از هزینه خودروی جدیدشان را از محل اسقاط تاکسی قبلی می پردازند و این افراد اعلام نموده اند که توان پرداخت مابقی هزینه تاکسی را به صورت نقدی دارند.
وی در مورد فرایند عرضه تسهیلات بانکی برای نوسازی اظهار داشت: تسهیلات بانکی در مرحله پیگیری قرار دارد و درحال انعقاد تفاهمنامه با بانکهای عامل هستیم که با سه بانک مذاکره شده است تا از آنجاییکه تأمین منابع از محل تبصره ۱۸ لغو شده، منابع مالی از جانب شهرداری تهران گذاشته شود و صرفاً تسهیلات بانکی مبتنی بر منابع شهرداری است و با این شیوه نوسازی را پیش می بریم.
منبع:

1401/11/05
12:29:32
5.0 / 5
200
تگهای خبر: دریا , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک