شروع هفته با ترافیک پرحجم صبحگاهی در تهران

شروع هفته با ترافیک پرحجم صبحگاهی در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در نخستین روزهفته از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی پایتخت آگاهی داد.


سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر تهران در روز شنبه، اظهار داشت: بامداد امروز شاهد ترافیک پرحجم صبحگاهی در عمده مسیرهای بزرگراهی پایتخت و به ویژه مسیرهای منتهی به مرکز و شمال تهران بودیم. البته در حال حاضر از حجم ترددها کاسته شده است.
وی افزود: برمبنای رصد انجام شده از طرف مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بامداد امروز شاهد ترافیک پرحجم و سنگین در بزرگراه شهید همت در راه غرب به شرق از محدوده جنت آباد، بزرگراه شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از محدوده بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به سمت شرق از محدوده بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه شیخ فضل الله نوری در راه غرب به شرق از محدوده بزرگراه محمدعلی جناح بودیم.
شریفی با اعلان اینکه در بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب از تقاطع بزرگراه شهید صیادشیرازی و بزرگراه شهید بابایی در راه شرق به غرب از محدوده بزرگراه امام علی (ع) نیز ترافیک پرحجم بود، اظهار داشت: در بزرگراه یادگار امام (ره) در راه جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست، بزرگراه صدر در راه شرق به غرب از میدان نوبنیاد، بزرگراه شهید سلیمانی در راه شرق به غرب از پیش از پل بزرگراه شهید صیادشیرازی نیز شاهد حجم بالای تردد صبحگاهی بودیم.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلان اینکه در راه جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از انتهای بزرگراه شهید چراغی تا ورودی تونل توحید نیز ترافیک سنگین بود، اظهار داشت: در امتداد همین مسیر ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در راه جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران حدفاصل بزرگراه های شهید حکیم تا شهید همت وجود داشت.
وی با اعلان اینکه در راه غرب به شرق جاده مخصوص از میدان گل ها و در راه غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی وجود داشت، اظهار داشت: در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه جلال آل احمد، بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه شهید مدرس و... نیز شاهد ترافیک پرحجم صبحگاهی بودیم.
شریفی درباره ی وضعیت ترافیکی معابر داخلی نیز اظهار داشت: در خیابان آزادی مسیرغرب به شرق از شهیدان، خیابان جانبازان از میدان امام رضا (ع)، خیابان ولیعصر حدفاصل پارک تا میدان تجریش، خیابان کارگر جنوبی، خیابان ستارخان و... نیز ترافیک پرحجم صبحگاهی را شاهد بودیم.
وی با اعلان اینکه تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شروع بامداد در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران مستقر بودند، اظهار داشت: باتوجه به فعالیت مدارس پیش بینی می شود که در هنگام تعطیلی مدارس شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر و به ویژه در اطراف مدارس باشیم. همین طور آمادگی لازم برای ترافیک عصرگاهی وجود دارد و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای عصر امروز نیز در معابر مستقر خواهند بود.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اعلان اینکه پیش بینی می شود که از حوالی ساعت ۱۶ امروز ترافیک عصرگاهی شروع شده و تا حدود ساعت ۲۰ ادامه داشته باشد، اظهار داشت: از شهروندان میخواهم که از تردد غیرضروری در ساعات پیک ترافیک پرهیز کنند. همین طور تا جای ممکن از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در سطح شهر بهره گیرند.
منبع:

1401/11/08
12:13:11
5.0 / 5
215
تگهای خبر: آب , دام , صیاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک