معاون وزیر بهداشت به خرید و فروش حیوان خانگی اعلام كرد

احتمال استخدام ۲۰ هزار پرستار در ۱۴۰۲

احتمال استخدام ۲۰ هزار پرستار در ۱۴۰۲ به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، معاون پرستاری وزارت بهداشت با تکیه بر این که باید میان پرستارانی که در زمان سخت کرونا کنار مردم بودند با کسانی که طرح خویش را آغاز نکردند و یا ترک طرح کردند تفاوت باشد، درعین حال از احتمال استخدام ۲۰ هزار پرستار در سال آتی اطلاع داد.


دکتر عباس عبادی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت استخدام پرستاران، اظهار داشت: وقتی مجوز استخدام گرفته می شود معمولاً سازمان امور اداری و استخدامی خیلی وارد جزئیات نمی شود و تعداد استخدام مجاز وزارت بهداشت را به شکل کلی اعلام می کند. ظاهرا مقرر است برای استخدام حدود ۴۱ هزار نفر در سال آتی مجوز صادر شود که در همه بخش های وزارت بهداشت خواهد بود.
وی ادامه داد: آنچه که طبق سنوات گذشته داشته ایم این بود که مابین ۴۰ تا ۵۰ درصد مجموع تعداد استخدامی ها در ارتباط با گروه پرستاری بود؛ ازاین رو احیانا حدود ۱۹ تا ۲۰ هزار نفر در مجوز استخدامی پیش رو، همکاران پرستار ما شانس استخدام دارند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمورد وضعیت جذب پرستاران از کار بی کار شده فعال در دوره کرونا، اظهار نمود: برای این دسته از پرستاران امتیاز ویژه به ازای ماه هایی که در قسمت کرونا فعالیت نموده باشند، در نظر گرفته می شود؛ چون باید بین کسانی که در دوران سخت کرونا کنار مردم بودند با کسانی که پس از آن مشغول به کار شدند یا در زمان کرونا ترک طرح کردند و یا کلا طرح خویش را آغاز نکردند، تفاوت وجود داشته باشد.
او در مورد تعداد پرستار جذب شده در سالجاری، بیان نمود: سال جاری مقداری جذبِ باقی مانده از مجوزهای قبلی داشتیم که بالغ بر ۵۰۰۰ نفر بود و تعدادی تبدیل وضعیت گروه ایثارگران انجام شده است که حدودا ۱۲ هزار نفر هم در این بخش تبدیل وضعیت شدند. ان شاءالله اگر مجوز جدید استخدامی بیاید و بتوانیم قبل از نوروز ۱۴۰۲ آزمون استخدامی را برگزار نماییم، اتفاق مبارکی در حوزه سلامت رخ خواهد داد.1401/11/12
07:59:49
5.0 / 5
255
تگهای خبر: بهداشت , دام , سلامت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک