توقع حذف مدارس کانکسی را نداشته باشیم

توقع حذف مدارس کانکسی را نداشته باشیم خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از ساماندهی ۱۵۰۰ مدرسه کانکسی در سطح کشور تا پایان سال ۱۴۰۲ خبر داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حمیدرضا خان محمدی در نشستی با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران استان ایلام، اضافه کرد: نباید توقع حذف مدارس کانکسی را داشته باشیم با عنایت به شرایط اقلیمی و نیاز مناطق مختلف کشور میتوان با استفاده از ظرفیت این نوع مدارس مانع ترک تحصیل دانش آموزان شد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور برنامه این سازمان در استان ایلام را کمک به بهسازی بافت های فرسوده واحدهای آموزشی عنوان نمود و اظهار داشت: علاوه بر آن در همین سفر کمک خوبی به سیستم سرمایشی و گرمایشی مدارس استان صورت می گیرد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس همینطور با حضور در شهرستان های جنوبی استان از واحدهای آموزشی این مناطق بازدید به عمل آورد.
خان محمدی در این سفر با حضور در شهرستانهای بدره، دره شهر، آبدانان و دهلران ضمن بازدید از پروژه های عمرانی و نیمه تمام آموزش و پرورش در این شهرستان ها از نزدیک در جریان نیازهای عمرانی و روند خدمت رسانی قرار گرفت.
وی با حضور در هنرستان فاطمیه شهرستان بدره از این واحد آموزشی بازدید نمود. در ادامه نیازهای عمرانی این شهرستان بررسی و مقرر شد در جهت مولد سازی اماکن بلا استفاده در این شهرستان احصا شود.
شهرستان دره شهر مقصد بعدی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بود که در این بازدید فرماندار و مدیر آموزش و پرورش نیازهای این شهرستان را با معاون وزیر آموزش و پرورش در بین گذاشتند.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در حاشیه این سفرهدف از بازدید خود از استان ایلام را ارزیابی وضعیت واحدهای آموزشی و نیازهای عمرانی استان بیان کرد و افزود؛ در این سفر که با محوریت بررسی وضعیت مدارس جنوب استان صورت گرفت با عنایت به مرزی بودن برخی از این شهرستان ها و محرومیت منطقه تلاش بر این بود که مهم ترین مسائل و ضرورتهای عمرانی دستگاه تعلیم و تربیت در این منطقه شناسایی شود و با کار کارشناسی و مطالعه دقیق به رفع نیازهای عمرانی بپردازیم.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه سفر خود با حضور در شهرستان آبدانان به بررسی مهم ترین مسائل این شهرستان پرداخت. بازدید از پروژه های نیمه تمام شهرستان و بخش سراب باغ از برنامه های خان محمدی در این شهرستان بود.
پایان بخش سفر یک روزه خان محمدی به استان ایلام حضور و برگزاری نشست مشترک با مسؤلان شهرستان دهلران در محل فرمانداری ویژه این شهرستان بود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، در این نشست مشکلات و مسائل آموزشی و عمرانی شهرستان دهلران بررسی گردید. لزوم نوسازی سیستم های سرمایشی وگرمایشی شهرستان، سرویس بهداشتی مدارس، سرویسهای ایاب و ذهاب دانش آموزی، خانه معلم و نمازخانه های مدارس و... از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
معاون وزیر آموزش و پرورش در این نشست ابراز امیدواری کرد؛ با برنامه ریزی لازم در بازه زمانی مشخص و از محل اعتبارات و کمک های خیرین مشکلات مدارس منطقه مرتفع شود.
خان محمدی در انتها سفر یک روزه خود به استان ایلام از لزوم اضافه شدن ۶۰ کلاس درس به مجموع فضاهای آموزشی استان ایلام بخصوص در شهرستان های جنوب استان اطلاع داد و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی لازم این مهم تا آخر سال ۱۴۰۳ محقق شود.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خاطرنشان کرد: درصدد هستیم تا با تخصیص اعتبار لازم در زمینه تجهیزات سرمایشی و بهسازی واحدهای آموزشی همچون اختصاص هزینه ایزوگام و آسفالت به مدارس منطقه کمک هایی صورت پذیرد. تیم های فنی سازمان نوسازی مدارس به شهرستانهای استان اعزام می شوند تا بعد از اظهار نظر رسمی آنان در مورد مقاوم سازی و یا تخریب برخی از واحدهای آموزشی این شهرستانها تصمیم گیری به عمل آید.
گفتی است، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در این سفر از شهرستانهای بدره، دره شهر، آبدانان و دهلران بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان نیازهای عمرانی این چهار شهرستان قرار گرفت.
منبع:

1401/12/20
12:16:42
5.0 / 5
188
تگهای خبر: آب , آموزش , اقلیم , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک