مصدومیت 84 اصفهانی در حوادث چهارشنبه آخر سال

مصدومیت 84 اصفهانی در حوادث چهارشنبه آخر سال خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، اصفهان مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی استان اصفهان با بیان این که در حوادث چهارشنبه سوری سال جاری مجموعاً ۸۴ نفر مصدوم شدند، اظهار داشت: از تعداد کل مصدومان سال جاری، ۸۵ درصد معادل ۷۰ نفر مرد و ۱۴ درصد معادل ۱۵ نفر زن بودند.عباس عابدی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین جزئیات حوادث چهارشنبه سوری استان اصفهان، اظهار نمود: در حوادث چهارشنبه سوری سال جاری مجموعاً ۸۴ نفر مصدوم شدند که این تعداد در مدت مشابه سال قبل برابر با ۸۰ نفر بوده است.

وی با بیان این که از تعداد کل مصدومان سال جاری ۸۵ درصد معادل ۷۰ نفر مرد و ۱۴ درصد معادل ۱۵ نفر زن بودند، اضافه کرد: تمام مصدومان به بیمارستان و مراکز درمانی منتقل شدند، اما ۱۴ نفر از مصدومان توسط واحدهای امدادی ۱۱۵ و ۷۰ نفر توسط خود شهروندان به مراکز درمانی و بیمارستان ها منتقل شده بودند.

مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی استان اصفهان با تاکید بر این که بیشترین صدمه ها به چشم و دست ها و بیشترین علت رخداد حوادث انفجار ترقه بود، خاطرنشان کرد: همینطور ۶۰ درصد از مصدومان در رده سنی ۱۰ تا ۲۰ سال قرار داشتند و بیشترین صدمه ها به نواحی چشم، دست، صورت و تنه افراد وارد شده است.

تنها یک حادثه به آتش نشانی گزارش شد

همچنین مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان این که تنها یک حادثه در چهارشنبه آخر سال به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام گردید که سه نفر از همشهریان ما گرفتار صدمه جدی شدند به ایسنا، اظهار داشت: به غیر از این مورد دلخراش مورد دیگری گزارش نشد.

ابراهیم مطلبی با بیان این که تنها یک حادثه در چهارشنبه آخر سال به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد، اظهار نمود: در این حادثه متأسفانه سه نفر از همشهریان ما گرفتار صدمه جدی شدند و خساراتی هم به خانه آنها وارد شد.

وی با اشاره به اینکه مورد دلخراش دیگری گزارش نشد، اظهار نمود: چند ماه تلاش همکارانم در آتش نشانی اصفهان به واسطه هشدارها و فرهنگ سازی مناسب به ثمر نشست و شهروندان ایمن مدار و با فرهنگ شهر اصفهان، همکاری خوبی در این حوزه داشتند.

منبع:

1401/12/24
13:28:35
5.0 / 5
219
تگهای خبر: آتش , آتش نشانی , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک