بازگشت توفان شن و آلودگی هوا به پکن

بازگشت توفان شن و آلودگی هوا به پکن به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، رسانه های دولتی چین گزارش کردند: توفان شن غلیظ تا فردا (چهارشنبه) «پکن» و چندین استان را در بر خواهد گرفت و کارشناسان نیز به شهروندان، نسبت به خطرات تنفسی ناشی از افزایش آلودگی هوا و همین طور کاهش دید افقی حین رانندگی در مسافرت هشدار دادند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از رویترز، پکن، پایتخت این کشور طی چند هفته گذشته شاهد آلودگی هوا و مواردی از وقوع توفان های شن خارج از فصل بوده است.
کارشناسان هواشناسی نیز برای وقوع توفان شن اخیر، هشدار آبی صادر کردند. چین دارای یک سیستم هشدار آب و هوایی با کد رنگی چهار طبقه است که رنگ قرمز، شدیدترین هشدار و رنگ آبی، کمترین شدت را نشان میدهد.
عکس: رویترز بنابر اعلام سایت «مرکز نظارت بر محیط زیست و اکولوژیک شهرداری پکن»، بامدادان امروز (سه شنبه) مه دود و ابرهای خاکستری مه آلود پایتخت این کشور را پوشاند و شاخص کیفیت هوای پکن در سطح آلودگی جدی قرار گرفت.
عکس: رویترز همین طور بنابر اعلام سایت IQAir که داده ها و اطلاعات کیفیت هوا را در شهرها و کشورهای مختلف منتشر می کند، غلظت برخی ذرات ریز آلاینده در هوای پکن هم اکنون ۴۶.۲ برابر بیش از استاندارد موجود در دستورالعمل سالانه کیفیت هوای سازمان جهانی بهداشت است.
عکس: رویترزمنبع:

1402/01/22
11:52:55
5.0 / 5
339
تگهای خبر: آب , آلودگی , بهداشت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک