مدیركل دفتر ریاست و هماهنگی امور استان ها سازمان حفاظت محیط زیست:

خدمات دولت مردمی در عرصه محیط زیست اطلاعی رسانی شود

خدمات دولت مردمی در عرصه محیط زیست اطلاعی رسانی شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، مدیرکل دفتر ریاست و هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست با تأکید بر لزوم اطلاع رسانی خدمات دولت مردمی در عرصه محیط زیست، اظهار داشت: توجه و اقناع افکار عمومی و افزایش امید اجتماعی خصوصاً در برنامه های هفته دولت یکی از رویکرد های اصلی این سازمان است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، علیرضا نورمحمدی در هفتمین نشست منطقه ای مدیران سازمان حفاظت محیط زیست کشور که با محوریت معاونت آموزش و مشارکت های مردمی برگزار گردید، اظهار داشت: توجه ویژه به تولید محتوا باید مورد توجه مدیران باشد چونکه با وجود کارهای موثر انجام شده در دو سال گذشته، کمتر این خدمات منعکس و بازگو شده است.
وی بیان کرد: باید خدمات دولت مردمی سیزدهم خصوصاً در عرصه محیط زیست با تلاش مدیران منعکس و اطلاع رسانی شود تا مراجع مسئول از عملکرد و خدمات شبانه روزی این سازمان در اقصی نقاط کشور باخبر گردند.
مدیرکل دفتر ریاست و هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست خواهان بکارگیری افراد با انگیزه، جهادی، خلاق در پست های مدیریتی و جابجایی افراد ناتوان و بی انگیزه شد و اظهار داشت: آینده محیط زیست باید در دست جوانان باانگیزه و توانمند باشد که در این جهت می توان از توان بانوان نیز بهره گرفت.
نورمحمدی اظهار داشت: ادارات استانی باید برای اجرای برنامه ها و طرح های هفته دولت از هم اینک برنامه ریزی و آمادگی داشته باشند و پیوست رسانه ای طرح های کلان و مشخصات فنی و اجرائی و مالی طرح های آماده افتتاح به حوزه ریاست سازمان ارسال شود تا هماهنگی لازم برای حضور ریاست و معاونین سازمان حفاظت محیط زیست بعمل آید.
وی ادامه داد: در جشنواره شهید رجایی و انتخاب مدیر نمونه و کارمند نمونه، این انتخاب برمبنای مدیریت عملکرد صورت می گیرد و در این جهت معاونت های سازمان محیط زیست به ارزیابی استانها مبادرت می کنند.
مدیرکل دفتر ریاست و هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست بیان کرد: بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ خانه محیط زیست در کشور راه اندازی شده که باید برای این خانه ها، محتواسازی با الگوی اسلامی - ایرانی صورت گیرد.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، نورمحمدی اضافه کرد: ارزیابی و ارزشیابی همیشه مورد تاکید بوده بدین سبب مدیریت عملکرد، جایگزین بازرسی شد و در این زمینه خیلی از کمبودها و چالش ها احصاء گردید.
وی اشاره کرد: گزارش های ارزیابی بصورت مرتب و منظم توسط معاونت های تخصصی دریافت شده و بر این اساس استانهای موفق تشویق می شوند.
مدیرکل دفتر ریاست و هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست یادآوری کرد: دور دوم نشست های منطقه ای با رویکرد حل چالش ها و معضلات پیش روی ادارات کل استانها انجام شد که در این جهت نشستی با معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی برگزار شد تا ۲ چالش پیش روی این مجموعه رفع گردد.
نورمحمدی اظهار داشت: اساس کار ما حل معضل و مشکلات است؛ در حالی که دور اول این جلسه با رویکرد طرح مسایل کلی انجام شد و در دور دوم حل مشکل در هر معاونت در دستور کار است.
وی یادآوری کرد: دور اول نشست ها با محوریت پرداختن به مسائل کلی و کلان انجام شد که بررسی مصوبات دور اول گویای محقق و اجرائی شدن ۸۶ درصد مصوبات است. برای نمونه بند هفت این مصوبات راه اندازی خانه های محیط زیست بود که تا حالا بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ خانه محیط زیست تشکیل شده است و برخی استانها در حوزه ایجاد تشکل های مردمی خیرین حوزه محیط زیست خوب عمل کردند.
منبع:

1402/04/30
11:21:16
5.0 / 5
289
تگهای خبر: آموزش , حفاظت , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک