معاون سازمان محیط زیست مطرح كرد:

لزوم افزایش ضریب حساسیت جامعه نسبت به محیط زیست

لزوم افزایش ضریب حساسیت جامعه نسبت به محیط زیست خرید و فروش حیوان خانگی: تهران-معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینكه تسلیم شرایط محیطی شده ایم كه باید آن را تغییر دهیم، اظهار داشت: ضریب حساسیت جامعه نسبت به موضوعات خاص بخصوص محیط زیست را بایستی بالا ببریم.


به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، كاوه مدنی امروز دوشنبه در نشست خبری اضافه كرد: ممكن است در مسایل مختلف با هم اختلاف داشته باشیم اما همه یك دشمن مشترك داریم كه می توانیم در مقابل آن با هم متحد شویم.
مدنی با تاكید بر داشتن برنامه مدون دراین زمینه اضافه كرد: در تدوین برنامه ها تلاش كردیم اولویت موضوعی را رعایت نماییم تا بیشترین تاثیر را داشته باشد.
وی به عدم توانایی دراجرا اشاره نمود و اظهار داشت: یكی از دلایل آن این است كه در برنامه ریزی ها مسایل را بزرگ و غیر واقعی می بینیم؛ در واقع ایده ال گرا هستیم ازاین رو به انچه می می گوییم نمی توانیم عمل نماییم از این رو قبح اجرا در جامعه شكسته شده و به راحتی قول می دهیم.
مدنی تصریح كرد: سعی كردیم نگاه ما با حركت به پیش همراه با برنامه باشد و به جای تمركز بر روی عددها و كمیت بر روی كیفیت تمركز نماییم.
ادامه دارد
علمی ۹۰۱۴**1440
خبرنگار: كیمیا عبدالله پور** انتشار: گلشن


1396/11/16
15:22:35
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک