هوای تهران امروز و فردا سالم می باشد

هوای تهران امروز و فردا سالم می باشد خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم طی امروز و فردا در تهران اطلاع داد.


حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، ضمن پیش بینی شرایط كیفی هوای تهران اظهار نمود: نتایج پیش بینی كیفیت هوا برای روز جاری (پنجشنبه) نشانگر برقراری شرایط كیفی هوای سالم بوده و انتظار می رود تا روز جمعه وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران همچنان در شرایط سالم باقی بماند.
وی ادامه داد: هم اكنون شاخص كیفیت هوای تهران 69 و در شرایط سالم می باشد.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به شرایط جوی تهران اظهار داشت: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده در ایستگاه مهرآباد، همراه با كاهش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (پنجشنبه 26 بهمن ماه) نسبت به روز گذشته در تهران، تنها در بعضی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) انتظار می رود.
وزش باد و باران برای تهران
به گفته شهبازی، این شرایط در روز جمعه كمابیش ادامه خواهد داشت و با افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر، برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین 5 تا 8 متر بر ثانیه) از سمت نواحی جنوب شرقی و شرقی و بارش باران پیش بینی می گردد و با تداوم این شرایط در روز شنبه، بارندگی در بعضی ساعات دور از انتظار نیست.
وی اضافه كرد: دمای تهران طی روزهای پایانی هفته جاری افزایش نسبی خواهد یافت.1396/11/27
16:56:48
5.0 / 5
4547
تگهای خبر: دام , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک