واحد صنعتی آلاینده در سرخنكلاته گرگان، دوستدار محیط زیست شد

واحد صنعتی آلاینده در سرخنكلاته گرگان، دوستدار محیط زیست شد خرید و فروش حیوان خانگی: گرگان - مدیركل حفاظت محیط زیست گلستان اظهار داشت: یك شركت تولید كننده ایزوگام در حاشیه شهر سرخنكلاته از توابع شهرستان گرگان با رفع آلودگی زیست محیطی به صنعت دوستدار محیط زیست تبدیل شد.


به گزارش روز یكشنبه ایرنا از محیط زیست گلستان، امیر عبدوس اظهار نمود: این شركت مستقر در شهرك صنعتی بهاران چند بار توسط كارشناسان پایش این اداره به علت شكواییه های مختلف ساكنین مجاور مورد بازدید قرار گرفت و با عنایت به آلوده سازی هوا و بوی نامطبوع، اخطارهای قانونی گرفت.
وی افزود: با پیگیری این اداره كل و تلاش مدیریت كارخانه برای رفع نقص و برطرف نمودن آلودگی، این كارخانه به سامانه كنترل آلودگی هوا و بو تجهیز شد.
عبدوس اضافه كرد: این واحد صنعتی به فیلترغشایی از نوع پلیمری برای حذف ذرات و همینطور افشاننده برای كنترل بو مجهز شده و سه دودكش خط تولید به این فیلتر متصل و ذرات جمع آوری و استحصال می گردد و میزان آلودگی كارخانه به سطح استاندارد رسیده است.
وی خاطرنشان كرد: این واحد صنعتی می تواند بعنوان یك الگو در جهت حفاظت از محیط زیست برای دیگر صنایع مطرح شود.
طبق اصل 50 قانون اساسی جمهوری‏ اسلامی ایران، حفاظت‏ محیط زیست‏ وظیفه‏ عمومی‏ تلقی‏ می‏شود و از این‏ رو فعالیت های‏ اقتصادی‏ وغیر آن‏ كه‏ با آلودگی‏ محیط زیست‏ یا تخریب‏ غیر قابل‏ جبران همراه شود‏، ممنوع‏ است.
سرخنكلاته از سال 1381 از روستا به شهر تبدیل شد، این شهر در بخش بهاران از توابع شهرستان گرگان در استان گلستان قرار دارد.
این شهر در فاصله 15كیلومتری شرق گرگان واقع است.
1648


1396/12/06
14:11:01
5.0 / 5
4773
تگهای خبر: آلودگی , حفاظت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک