تاكسی فرودگاه امام و تاكسی شهرستان

تاكسی فرودگاه امام و تاكسی شهرستان خرید و فروش حیوان خانگی: درخواست تاكسی فرودگاه امام و تاكسی شهرستان با چند كلیك ساده


اطلاعات درخواست کننده

درخواست كننده محترم تاكسی در این قسمت مشخصات فردی مسافر و یا میهمان خود را شامل: نام و نام خانوادگی، شركت و یا ارگان مربوطه را وارد نموده و همچنین جهت برقراری ارتباطهای بعدی اطلاعات خود را شامل تلفن همراه و تلفن ثابت وارد خواهند نمود . دقت در وارد كردن صحیح شماره تماس مسافر بسیار حائز اهمیت میباشد تا در مواقع ضروری امكان برقراری سریع تماس با مسافر وجود داشته باشد، مواردی از قبیل جا گذاشتن تلفن همراه، پاسپورت، مدارك و ...
 

تعیین مبدا و مقصد

در این قسمت ابتدا مبدا حركت مشخص میگردد و مسافران محترم میبایست توضیح كامل ادرس مكانی را كه راننده باید سر ساعت جهت ترنسفر، آنجا حضور داشته باشد شرح دهند، تا راننده براحتی در ادرس مذكور حضور یابد، در هر زمان كه مكان مبدا حركت تغییر كند مسافران محترم باید راننده را چندین ساعت قبل از حركت از این موضوع مطلع نموده تا راننده با محاسبه زمان ترافیك به موقع در محل حضور یابد . در قسمت ادرس مقصد، می بایست نام خیابانها و مكانها بصورت كامل شرح داده شود، و حتی در ادرسها ازنامهای فعلی روی تابلوها استفاده شود و نام قدیم داخل پرانتز قید شود.
 

تاریخ و زمان حرکت

در این قسمت مسافران باید تاریخ و ساعت دقیق حركت از مبدا را وارد نمایند،معمولا مسافران باید ٣ ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند، یعنی با احتساب میانگین مدت زمان رانندگی تا فرودگاه حدودا ١ ساعت، بهترین زمان برای حركت از درب منزل، ٤ ساعت قبل از ساعت پرواز میباشد، كه در مواقع اوج ترافیك این زمان باید افزوده شود . مثلا اگر ساعت پرواز ١٠ صبح باشد راننده میبایست راس ساعت ٦ صبح مسافران خود را از درب منزل سوار نماید . ضمنا مسافران حتما به عبارت زیر توجه نمایند.البته برای ایام عید یكم زوتر در فرودگاه حضور داشته باشید صحیح تر می باشد .
 

محاسبه قیمت

نرخ مبنا برای كلیه سفرها از فرودگاه به تهران ٧٥٠٠٠ هزار تومان میباشد، در صورتی كه مسافر دارای مسیر دوم و یا بار اضافی باشند، مطابق تعرفه كرایه مسیر دوم ٢٥٠٠٠ تومان و بابت بار اضافی كه داخل خودرو منتقل میشود (فقط ساك و چمدان) مبلغ ١٥٠٠٠ تومان به كرایه افزوده خواهد شد، نحوه محاسبه كرایه برای سایر شهرها مطابق جدول تعرفه عمل خواهد شد، ضمنا سوار نموندن بیش از ٤ نفر ممنوع میباشد.

 

ثبت اطلاعات

مسافران محترم میتوانند اطلاعات سفر خود را شامل : اطلاعات درخواست كننده، تلفن تماس، ادرس مبدا و مقصد، تاریخ و ساعت سفر و ...
را ثبت نمایند .

آدرس سایت: www.imamtaxi.com
ادرس تلگرام:  https://t.me/ahmad_abbasi60
تلفن تماس :

+989127087076

+989373998224


1396/12/18
16:17:17
5.0 / 5
4568
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک