آماده باش محیط بانان برای تعطیلات نوروز

آماده باش محیط بانان برای تعطیلات نوروز خرید و فروش حیوان خانگی: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از آماده باش شبانه روزی محیط بانان در تعطیلات نوروزی اطلاع داد.سرهنگ جمشید محبت خانی در گفت وگو با ایسنا در مورد تمهیدات یگان حفاظت محیط زیست كشور برای تعطیلات نوروز اظهار داشت: با عنایت به اینكه به علت حضور بیشتر مردم در طبیعت در تعطیلات سال نو، احتمال افزایش تهدیدات حوزه محیط زیست وجود دارد، نیروهای یگان حفاظت محیط زیست در حالت آماده باش خواهند بود.

وی با اشاره به تقویت حضور نیروی انسانی در تعطیلات عید نوروز اظهار نمود: در این ایام محیط بانان با آمادگی كامل به صورت شبانه روزی در پاسگاه ها مستقر خواهند بود و با گشت زنی مداوم نسبت به امنیت مناطق چهارگانه محیط زیست اطمینان حاصل می كنند و از بروز خطرات احتمالی جلوگیری خواهند كرد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در ادامه با اشاره به تشكیل یك كارگروه به منظور استفاده از تجربه های سال های گذشته و احصاء نقاط قوت و ضعف عملكرد یگان محیط زیست در روزهای نوروز سال های گذشته اظهار داشت: تلاش می نماییم نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را اصلاح و برطرف نماییم تا در پاسداری از مناطق چهارگانه محیط زیست بهترین عملكرد را داشته باشیم.

محبت خانی با تاكید بر لزوم تعامل مردم با ماموران محیط زیست كشور اظهار نمود: محیط زیست كشور ما در وضعیتی قرار گرفته كه باید به خاطر نسل های آینده و حتی سلامتی خودمان با نگاهی جدی تر به آن توجه نماییم ازاین رو خواهش می نماییم كه مردم نسبت به حوزه محیط زیست حساسیت ویژه ای داشته باشند و در حوزه پسماند و جلوگیری از وقوع آتش سوزی مسئولانه ترعمل كنند.

وی اضافه كرد: از مردم ایران تقاضا دارم كه امر به معروف و نهی از منكر را در حوزه محیط زیست جدی بگیرند تا ایده ۸۰ میلیون محیط بان كه سازمان محیط زیست دنبال می كند، محقق شود. همینطور در موضوعاتی كه شهروندان خود امكان ورود ندارند با استفاده از سامانه تلفنی ۱۵۴۰ ما را در جریان مسئله قرار دهند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در مورد ساخت و ساز غیرمجاز در تعطیلات سال نو اظهار داشت: در تعطیلات نوروز آمادگی نیروهای یگان بیش از هر زمان دیگری خواهد بود و با صدمه شناسی مشكلات سال های گذشته در روزهای نوروز، تلاش داریم از بروز مشكلات و صدمه ها جلوگیری نماییم كه یكی از دستور كارها جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز است و همكاران ما به صورت شبانه روزی و هوشیارانه این مورد را پیگیری خواهند كرد.
1396/12/19
17:30:30
5.0 / 5
5725
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک