افزایش سه برابری نفوذ مواد پلاستیكی به دریا طی ۱۰ سال

افزایش سه برابری نفوذ مواد پلاستیكی به دریا طی ۱۰ سال خرید و فروش حیوان خانگی: محققان انگلیسی اخطار دادند: میزان مواد پلاستیكی كه روانه اقیانوس می شوند در مدت یك دهه سه برابر می گردد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محققان اظهار كردند: درصورتی كه اقدامی انجام نشود میزان مواد پلاستیكی موجود در اقیانوس ها در مدت یك دهه سه برابر می گردد.

به گفته كارشناسان انگلیسی تمامی تاثیرات مخرب پلاستیك های دریایی شناخته شده نیست اما ممكن است به گسترش فاكتورهای بیماری زا از قبیل E.coli كمك نماید.

مواد پلاستیكی یكی از چندین مشكل زیست محیطی هستند كه دریاهای سراسر جهان با آن روبروست كه در كنار آن می توان به افزایش سطح دریاها، گرم شدن اقیانوس ها و آلودگی شیمیایی اشاره نمود.

به گفته كارشناسان انگلیسی طبق پیش بینی ها، آلودگی پلاستیكی بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۵ سه برابر شده و در سواحل یا مناطق مشخصی از دریا انباشت می گردد. هرچند، تاثیرات مسموم كننده آن بعد از تجزیه شده و نفوذ در موجودات دریایی مشخص نمی باشد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روزنامه تلگراف، تلاش ها برای كاهش آلودگی پلاستیكی باید بر جلوگیری از ورود این مواد به دریا، عرضه پلاستیك های زیست تخریب پذیر جدید و آگاهی بخشی عمومی در مورد حفاظت از دریاها متمركز باشد.
1397/01/02
11:18:46
5.0 / 5
4573
تگهای خبر: آلودگی , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک