بخشدار مركزی لاهیجان:

آتش سوزی در لاهیجان تحت كنترل است

آتش سوزی در لاهیجان تحت كنترل است خرید و فروش حیوان خانگی: بخشدار مركزی لاهیجان با اشاره به اینكه آتش سوزی تحت كنترل است، اظهار داشت: همزمان در چهار منطقه گردكرف، زمیدان، بالامحله تموشل و مراددنده آتش سوزی داشتیم.


سمانه حسینیدر گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وزش شدید باد گرم و وقوع آتش سوزی در لاهیجان، اظهار نمود: آتش سوزی از ساعت ۱۷ عصر روز گذشته - ۴ فروردین - از منطقه سوستان شروع شده و نیروها با دو دستگاه ماشین آتش نشانی بلافاصله در محل حضور پیدا كردند.
وی با اشاره به كمك رسانی شهرستان آستانه اشرفیه، اضافه كرد: همزمان در چهار منطقه گردكرف، زمیدان، بالامحله تموشل و مراددنده آتش سوزی داشتیم.
بخشدار لاهیجان با اشاره به اینكه آتش سوزی تحت كنترل است، خاطرنشان كرد: دهیاران در كنار نیروهای انتظامی، سپاه، بسیج، منابع طبیعی و ستاد بحران با مدیریت فرماندار لاهیجان در محل مستقر هستند.
حسینی ادامه داد: چهار خانوار در معرض آتش سوزی بودند كه با كمك آتش نشانان این مورد كنترل شد و هم اكنون خطری منازل را تهدید نمی كند.
وی با اشاره به اینكه وزش باد گرم كنترل آتش سوزی جنگل را سخت كرده است، اظهار داشت: آتش سوزی در عرصه های جنگلی هم در حال كنترل است و خطر جانی نداریم.1397/01/05
12:33:18
5.0 / 5
5220
تگهای خبر: آتش , جنگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک