آخر رسمی فعالیت صد روزه معاونت آموزش سازمان محیط زیست با محوریت زباله

آخر رسمی فعالیت صد روزه معاونت آموزش سازمان محیط زیست با محوریت زباله خرید و فروش حیوان خانگی: معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینكه فعالیت صد روزه معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با محوریت زباله به اتمام رسیده است اظهار داشت: تالاب، آب، انرژی و آلودگی هوا محورهای فعالیت معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در چهار فصل امسال خواهند بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا كاوه مدنی با اشاره به اینكه امروزه حفاظت از محیط زیست به یكی از مهمترین دغدغه های بشر تبدیل گشته است، اظهاركرد: یكی از جنبه های مهم آموزش و آگاهی رسانی درباره مسائل محیط زیستی لزوم فراگیر بودن جامعه مخاطب است. از جانب دیگر پیوستگی آموزش های محیط زیستی تا حد قابل توجهی می تواند تضمین كننده اثربخشی در تغییر رفتارها با طبیعت باشد.

وی اضافه كرد: انسان بعنوان جزئی از این سیاره همانطور كه نقش مهمی در تخریب زمین داشته است، با تغییر رفتار و اهمیت دادن به محیط زیست می تواند نقش ارزشمند ای در حفظ زمین و ترمیم آن هم ایفا كند.

مدنی خاطرنشان كرد: معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در كمتر از شش ماه از شروع كار دولت دوازدهم در جهت اجرای وظایف ذاتی خود در خصوص سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت عالی بر فرآیند اجرایی طرح ها و برنامه های آموزشی برای اولین بار موفق به تدوین و اجرای برنامه مبحث محور با بازهی زمانی مشخص در سطوح ستادی و ملی شد.

وی ادامه داد: طرح «بی زباله » از اول دی ماه ۹۶ تا ۱۳ فروردین ۹۷ با هدف تولید حساسیت و تقویت حس مسئولیت پذیری جامعه با شعار «از خودمان شروع كنیم» به استقبال فصل بهار رفت تا طبیعت سبز ایران در آستانه روز طبیعت (۱۳فروردین) دچار صدمه و تخریب كمتری شود.

مدنی تصریح كرد: این طرح در گام نخست دولتمردان، برنامه ریزان و مجریان طرح های آموزشی و فرهنگی را نشانه گرفت تا با انجام اقداماتی هرچند كوچك ولی منطبق و سازگار با محیط زیست بتواند به انتقال و ترویج پیام های محیط زیستی در جامعه بپردازد و این درك و آگاهی را بین مردم نهادینه سازد كه برای داشتن محیط زیستی سالم و به دور از هرگونه آلودگی نباید منتظر تنها اقدامات بزرگ باشیم بلكه با انجام رویدادهای كوچك اما فراگیر و هدفمند توسط تمامی سرمایه های اجتماعی می توان اقدامات بزرگی را هم رقم زد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، معاون سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان كرد: امید است چنین طرح هایی با «اعتمادسازی» میان تك تك افراد جامعه و جلب مشاركت آگاهانه و داوطلبانه آن ها زمینه وفاق و همدلی دولت و مردم را برای تولید عزمی راسخ به منظورحفاظت از محیط زیست و طبیعت زیبای وطن مهیا كند.
1397/01/15
16:21:06
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: آب , حفاظت , دام , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک