در پی اعلام حذف تصویر یوز از پیراهن تیم ملی فوتبال

سازمان محیط زیست از فدراسیون فوتبال درخواست تشكیل جلسه كرد

سازمان محیط زیست از فدراسیون فوتبال درخواست تشكیل جلسه كرد خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر كل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به خبر حذف تصویر یوز از پیراهن تیم ملی فوتبال از ارسال نامه به فدراسیون فوتبال و درخواست برگزاری جلسه اطلاع داد.مجید خرازیان مقدم در گفت وگو با ایسنا، از جانب معاونت محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست برای فدارسیون فوتبال نامه ای فرستاده شده است و با عنایت به اهمیت باقی ماندن تصویر یوز روی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال خواسته ایم دلایل حذف یوز از پیراهن این تیم را اعلام نماید.

وی با اشاره به اینكه از فدراسیون فوتبال درخواست برگزاری جلسه با معاونت طبیعی سازمان محیط زیست هم كرده ایم، خاطرنشان كرد: هدف از درخواست برای تشكیل جلسه، شنیدن صحبت های مسئولان فدراسیون فوتبال و اطلاع از دلایل حذف تصویر یوز از روی پیراهن تیم ملی از دیدگاه آن هاست.

مدیر كل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به این پرسش كه آیا امیدی برای حضور یوز روی پیراهن تیم ملی در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ است، اظهار داشت: نمی دانم اما واضح است كه هدف ما حضور همیشگی یوز روی پیراهن تیم ملی است، چه به جام جهانی امسال برسد چه نرسد.

خرازیان مقدم در ادامه اظهار نمود: ما دلایلی را برای لزوم حضور تصویر یوزآسیایی روی پیراهن تیم ملی فوتبال آورده ایم كه در خارج از چارچوب ضوابط و مقررات نیست. همه باید تلاش نماییم تا تصویر این گونه در معرض انقراض روی پیراهن تیم ملی فوتبال باقی بماند.

وی تصریح كرد: تلاش داریم با هم افزایی و استفاده از ظرفیت یكدیگر بتوانیم مجددا یوز را به پیراهن تیم ملی برگردانیم و این مورد برای ما اهمیت بسیاری دارد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مهدی تاج رئیس فدارسیون فوتبال هفته گذشته از حذف یوزپلنگ آسیایی از پیراهن ملی پوشان فوتبال كشور اطلاع داد.

رضا شجیع- رئیس دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان- هم در گفت وگو با ایسنا از پیگری این مورد از جانب این وزارتخانه اطلاع داد و اظهار داشت: موضع رسمی وزارت ورزش و جوانان این است كه مخالف حذف طرح یوز از پیراهن ملی پوشان فوتبال ایران هستیم و معتقدیم كه قرار گرفتن نقش یوز روی پیراهن تیم ملی یك كار فرهنگی پرارزش و اثرات خوب آموزشی هم در جامعه داشته است و تمایل داریم كه یوز روی پیراهن تیم ملی باقی بماند.
1397/01/28
14:51:52
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: حفاظت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک