رئیس محیط زیست دزفول:

تحقیق برای شناسایی عاملان تیراندازی به محیط بانان شروع شد

تحقیق برای شناسایی عاملان تیراندازی به محیط بانان شروع شد خرید و فروش حیوان خانگی: دزفول - رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول اظهار داشت: تحقیقات محلی برای شناسایی صیادان متخلفی كه اقدام به تیراندازی به محیط بانان پارك ملی دز كرده بودند شروع شده است.


سه محیط بان پارك ملی دز بامداد روز شنبه در جریان گشت آبی و تعقیب صیادان متخلف ماهی مورد برخورد گلوله اسلحه جنگی قرار گرفته و مصدوم شدند.
فرهاد قلی نژاد روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: شكایتی ضد متخلفان متواری در دادگستری دزفول تنظیم شده و دادستان هم دستور پیگیری و تحقیق برای شناسایی این متخلفان را صادر كرده است ضمن اینكه تحقیقات محلی هم برای شناسایی متخلفان شروع شده است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول با اشاره به اینكه انگشت نگاری از وسایل برجای مانده از صیادان متخلف همچون ابزار ماهی گیری و تعدادی ظرف هم انجام شده اظهار داشت: تحقیقات قضایی برای شناسایی عاملان این حادثه در حال انجام می باشد.
قلی نژاد بیان داشت: به قول محیط بانان مصدوم، صیادان متخلفی كه با 2 فروند قایق اقدام به صید غیرمجاز ماهی در پارك ملی دز كرده بودند 6 نفر بوده كه پس از تیراندازی متواری شدند.
وی در مورد آخرین وضعیت سلامت محیط بانان مصدوم هم اظهار داشت: 2 نفر از محیط بانان همچون رئیس پارك ملی دز در بیمارستان دزفول درمان شده و نفر سوم كه از ناحیه كتف مورد برخورد گلوله اسلحه جنگی قرار گرفته برای انجام عمل جراحی به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شده و حال عمومی وی هم خوب است.
پارك ملی دز زیستگاه گوزن زرد ایرانی با طول 150 كیلومتر در اطراف رودخانه دز گسترش دارد.
7278/6068


1397/02/02
13:11:45
5.0 / 5
4977
تگهای خبر: حفاظت , دام , صیاد , ماهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک