ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب به كشور، تهران بارانی می گردد

ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب به كشور، تهران بارانی می گردد خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از ورود یك سامانه بارشی از جنوب غرب و غرب كشور اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، درباره پیش بینی وضعیت آب و هوای كشور در سه روز آینده اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب و غرب، در نوار غربی كشور افزایش ابر، رگبار باران، گاعی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ می دهد. دامنه بارش هم در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، به جنوب شرق و مركز كشیده می گردد. روز جمعه هم علاوه بر تشدید فعالیت این سامانه، بارش بیشتر مناطق نیمه غربی كشور را فرا می گیرد كه این مورد سبب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در این مناطق می گردد.

وی ادامه داد: روز شنبه علاوه بر نیمه غربی، بارش در دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، دامنه های البرز، سواحل دریای خزر، جنوب و برخی نقاط شرق ادامه دارد. طی امروز و فردا هم وقوع پدیده گردوخاك برای استان های واقع در جنوب غرب و برخی مناطق غرب دور از انتظار نیست. خلیج فارس و خزر در روز جمعه و دریای عمان در روز شنبه مواج خواهند بود.

رئیس مركز پیش بینی سازمان هواشناسی همینطور افزود: در روز جمعه وضعیت جوی استان تهران ابری و همراه با بارش باران، گاهی رعد وبرق و تگرگ، وزش باد شدید و غبار پیش بینی شده است. بیشینه دما در این روز ۲۵ و كمینه آن ۱۷ درجه بالای صفر خواهد بود.

وظیفه خاطرنشان كرد: برای روز شنبه هم این استان شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات رگبار باران و وزش باد، گاهی رعد وبرق، و باد شدید در اوایل شب خواهد بود. دمای هوا در سردترین ساعت روز به ۱۵ و در گرم ترین حالت به ۲۶ درجه بالای صفر می رسد.
1397/02/07
15:48:16
5.0 / 5
4582
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک