معاون استاندار زنجان:

حفظ محیط زیست بر توسعه صنعتی اولویت دارد

حفظ محیط زیست بر توسعه صنعتی اولویت دارد خرید و فروش حیوان خانگی: زنجان – معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استاندار زنجان اظهار داشت: توجه به مسائل محیط زیست اولویت این استان در توسعه بویژه بخش صنعت روی است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا، فرامرز نیك سرشت شامگاه یكشنبه در كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان با اشاره به اینكه ما دنبال توسعه پایدار هستیم، اضافه كرد: زندگی خوب برای شهروندان استان با لحاظ مسائل زیست محیطی در فرآیند توسعه حاصل می گردد.
وی به لزوم پرهیز از یك جانبه نگری در مسائل مربوط به توسعه در استان تصریح كرد و ادامه داد: بهره گیری از فرصت های بوجود آمده از قبیل بخشودگی جرایم دیركرد تسهیلات بانكی، جرایم بیمه ای و مالیاتی برای حل مشكلات واحدهای تولیدی باید به نحو مطلوبی در استان دنبال شود، در غیر این صورت، مساعدت های به وجود آمده نصیب استان های دیگر خواهد شد.
مدیركل امور مالیاتی استان زنجان هم در این جلسه اظهار داشت: این اداره كل از فرصت تفویض اختیار بخشودگی جرایم و تقسیط مالیات در سال 96 از حداكثر ظرفیت قانونی بهره گرفت به صورتی كه بخشودگی جرایم در سال قبل نسبت به سال ماقبل آن 2.5 برابر در استان افزایش پیدا كرد.
میرحیدر رضوی اضافه كرد: در سال قبل میزان جرایم مالیاتی واحدهای تولیدی كه مشمول بخشودگی قرار گرفت نزدیك887 میلیارد ریال شد.
وی اضافه كرد: سال قبل حدود 3 هزار 470 میلیارد ریال از مالیات های معوقه مودیان در استان هم تقسیط شد كه این رقم هم نسبت به سال ما قبل آن 1.3 درصد افزایش داشت.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا در دومین كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان امسال مسائل چند واحد تولیدی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تمهیداتی برای رفع مشكلات آنها اتخاذ شد.
7312/8068


1397/02/17
12:52:33
5.0 / 5
4896
تگهای خبر: منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک