كاهش فعالیت سامانه بارشی، خیزش گرد و غبار در نوار شرقی كشور

كاهش فعالیت سامانه بارشی، خیزش گرد و غبار در نوار شرقی كشور خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به كاهش فعالیت سامانه بارشی در ایام آینده اظهار داشت: در نوار شرقی كشوراحتمال خیزش گرد و خاك طی امروز و فردا (۱۳ و ۱۴ خرداد) وجود دارد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار كرد: بنا به اطلاعات نقشه های پیش بینی، امروز ( ۱۳خرداد) سامانه بارشی در غرب، شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق و بخش هایی از مركز كشور فعال است و سبب رگبار رعد و برق و وزش باد شدید موقتی می گردد.

وی ادامه داد: شدت بارش امروز (۱۳ خرداد) در غرب زنجان، جنوب قزوین، شمال مركزی، شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز و تهران و سمنان همینطور شمال اصفهان خواهد بود.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه امروز بارش و كاهش نسبی دما در استان های ساحلی خزر تداوم خواهد داشت، اظهار نمود: بارش امروز (۱۳ خرداد) در مازندران شدت بیشتری خواهد داشت. همینطور فردا و پس فردا (۱۴ و ۱۵ خردادماه) از شدت فعالیت این سامانه كاسته و ابرناكی، بارش پراكنده گاهی رعد و برق و وزش باد در شمال غرب دامنه های زاگرس مركزی، دامنه های جنوبی البرز و شمال اصفهان پیش بینی می گردد.

وظیفه تصریح كرد: امروز و فردا (۱۳ و ۱۴ خردادماه) در نوار شرقی كشور وزش باد شدید گاهی همراه با پدیده گرد و خاك رخ خواهد داد. همینطور فردا افزایش دمای پنج تا هفت درجه ای در نواحی شمالی كشور پیش بینی می گردد.

به گفته مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی، فردا ( ۱۴ خرداد) آسمان تهران كمی ابری در بعدازظهرهمراه با افزایش ابر و وزش باد و احتمال بارش پراكنده خواهد بود. بیشترین و كمترین دمای پایتخت در این روز ۳۱ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. همینطور آسمان تهران در روز سه شنبه (۱۵ خرداد) ماه كمی ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد با احتمال رعد و برق با بیشترین و كمترین دمای ۲۳ و ۲۱ سانتیگراد خواهد بود.
1397/03/13
18:02:52
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: بارش , دام , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک