جگر كل وحشی در دست شكارچی

جگر كل وحشی در دست شكارچی خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر ازصدور حكم 9 سال زندان برای شكارچی سابقه دار سه راس كل وحشی در منطقه حفاظت شده پرور اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عباس زارع در تشریح این خبر اظهار نمود: مامورین اجرایی پاسگاه محیط بانی رودبارك به دنبال شنیده شدن صدای تیر از حوالی روستای رودبارك، به سمت روستا عزیمت كرده و بعد از كنترل نامحسوس منطقه یكی از متخلفین سابقه دار منطقه را دستگیر می كنند.
وی افزود: ماموران مشاهده می كنند، یك دستگاه خودروی نیسان به منزل مظنون، رجوع و در حوالی غروب، با بار چوب محل را به قصد خروج از منطقه ترك می كند.
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر اظهار داشت: در ادامه مراتب به اطلاع پاسگاه انتظامی فولادمحله رسیده و خودروی مظنونین، توسط عوامل كلانتری در روستای فولادمحله متوقف شده و در بازرسی از خودرو یك دست جگر سیاه مربوط به گونه كل وحشی كشف و ضبط می گردد كه در این مرحله متخلف اصلی اعتراف می كند كه مورد مكشوفه متعلق به وی بوده و بنابراین با هماهنگی با مقام قضایی راننده به همراه فرزند متخلف آزاد شده و مظنون اصلی به همراه مامورین كلانتری و محیط بانان منطقه جهت تحویل لاشه ها به سمت منزل وی عزیمت می كنند.
زارع اضافه كرد: پس از مراجعت به منزل این متخلف و بعد از هماهنگی با دادستان شهرستان و با عنایت به در اختیار داشتن حكم بازرسی از منزل و در حضور عوامل كلانتری، بقایای 3 راس كل وحشی و 2 تله آهنی و تعدادی ادوات شكار و صید از منزل وی كشف و ضبط می گردد.
وی افزود: بعد از انجام مراحل قضایی این متهم با رای دادگاه و به جرم شكار غیرمجاز سه راس كل وحشی به 9 سال حبس تعزیری محكوم شد.
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر در انتها از پیگیری و زحمات شبانه روزی محیط بانان و نیروی انتظامی و به خصوص دادستان و عوامل دادگستری شهرستان و قاضی پرونده قدردانی نمود و اظهار داشت: دستگاه قضا در صدور احكام و برخورد با متخلفین مصرانه و دلسوزانه عمل كرده و پشتیبان محیط زیست و حیات وحش این منطقه هستند.1397/04/20
14:16:04
5.0 / 5
5184
تگهای خبر: حفاظت , شكار , محیط بان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک