با حكم قاضی لرستانی

شكارچیان به رهاسازی كبك در طبیعت محكوم شدند

شكارچیان به رهاسازی كبك در طبیعت محكوم شدند خرید و فروش حیوان خانگی: خرم آباد - مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان اظهار داشت: حكم پرورش و رهاسازی 10 بال كبك در طبیعت شهرستان كوهدشت این استان برای 2 شكارچی و متخلف زیست محیطی صادر شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا مهرداد فتحی بیرانوند روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: قاضی شعبه 101 دادگاه عمومی بخش كوهنانی این حكم را در منطقه ای كه شكار در آن صورت گرفته برای متخلفان زیست محیطی صادر كرده است.
وی تصریح كرد: برپایه حكم قاضی مهدی ایمانی هر كدام از این متخلفان كه مبادرت به شكار غیرمجاز كبك كرده بودند به جای چهار ماه حبس تعزیری درجه 6 به پرورش 10 بال كبك و رهاسازی آنها در حضور نماینده دادگاه موظف شدند.
مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان اضافه كرد: اجرای مجازات جایگزین حبس یكی از ظرفیت های قانون مجازات اسلامی است كه در جهت توسعه فرهنگ عمومی و ترویج اقدامات و مشاركت های زیست محیطی انجام می گردد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا این حكم، اولین حكم سبزی است كه در شعب رسیدگی به جرائم زیست محیطی استان لرستان صادر گردیده است.
7274/3022


1397/04/27
13:46:41
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: آب , حفاظت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک