سرپرست محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست:

سرمایه گذاری مناطق آزاد بر پارك های ملی

سرمایه گذاری مناطق آزاد بر پارك های ملی خرید و فروش حیوان خانگی: سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح شرایط بهره برداری خردمندانه از پارك های ملی اظهار نمود: مناطق آزاد می توانند برای سرمایه گذاری در پارك های ملی ورود نمایند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حمید ظهرابی در مراسم امضای تفاهم نامه همكاری سازمان حفاظت محیط زیست با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی اظهار نمود: برای بهره برداری خردمندانه از پارك های ملی فعالیت های اكولوژیك در كنار كارهای آموزشی و ترویجی و طرح ریزی برای توسعه اكوتوریسم دنبال می گردد.

وی اضافه كرد: پیش از بهره برداری از پارك های ملی باید مطالعه همه منابع بیولوژیك پارك صورت بگیرد و آمایش سرزمینی انجام شود تا نقاط مناسب برای تفرج، سطح تفرج گسترده و تفرج متمركز مشخص شود. بعد از تعیین ابعاد مختلف این جزئیات، برنامه تفصیلی مدیریت منطقه مبنای بهره برداری قرار می گیرد.

سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست ر در ادامه اظهار داشت: همه ملاحظات برای حفظ گونه های گیاهی و جانوری دیده می شوند و بر مبنای ظرفیت منطقه طرح ریزی برای بحث اكوتوریسم صورت می گیرد. مناطق آزاد می توانند برای سرمایه گذاری در پارك ملی ورود كنند همینطور مشاركت دادن جوامع محلی در حفظ این مناطق مورد توجه قرار می گیرد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همكاری بین سازمان محیط زیست و شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی با هدف تولید تعامل، هماهنگی و وحدت رویه این دو دستگاه برای مدیریت مطلوب محیط زیست داخل مناطق آزاد منعقد شد. این تفاهم نامه در محورهایی مثل همكاری برای آموزش های زیست محیطی، همكاری در نحوه مدیریت مناطق متداخل، همكاری در پروژه های مشمول ارزیابی زیست محیطی، تعامل در محیط های دریایی، مشاركت در تهیه و تدوین برنامه و اجرای حفاظت از محیط زیست در مناطق آزاد تمركز دارد.
1396/07/29
16:27:36
5.0 / 5
5561
تگهای خبر: محیط زیست , حیوان , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک