مدیركل حفاظت محیط زیست همدان:

سمن ها در حوزه فرهنگسازی حفظ محیط زیست كمك كنند

سمن ها در حوزه فرهنگسازی حفظ محیط زیست كمك كنند خرید و فروش حیوان خانگی: همدان- مدیركل حفاظت محیط زیست همدان اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد نقش مطالبه گری خویش را در جهت كمك به فرهنگسازی حفظ محیط زیست داشته باشند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا، عادل عربی روز سه شنبه در نشست هم اندیشی با اعضای سازمان های مردم نهاد محیط زیستی بر آمادگی این اداره كل به منظور عرضه آموزش های لازم به اعضای این سازمان ها تصریح كرد.
وی افزود: این اداره كل آمادگی استفاده از ظرفیت تصمیم سازی سازمان های مردم نهاد محیط زیستی را دارد و به این منظور جلسات مشترك با اعضای این سازمان ها تداوم می یابد.
مدیركل حفاظت محیط زیست همدان افزود: سازمان های مردم نهاد محیط زیستی با استفاده از عرضه طرح های سازنده و تاثیرگذار، نظر مشورتی در حوزه محیط زیست عرضه كنند.
عربی با اشاره به اینكه از تخصصی شدن سازمان های مردم نهاد محیط زیستی حمایت می نماییم، اضافه كرد: این اداره كل آمادگی حمایت معنوی از سازمان های مردم نهاد را دارد.
وی افزود: سازمان های مردم نهاد، مردم و دیگر ارگان های متولی را در جریان اقدامات و فعالیت های خود قرار دهند.
عربی اظهار داشت: سمن ها با عرضه طرح های ابتكاری در جهت آموزش و فرهنگسازی محیط زیستی بتوانند همراهی و مشاركت فكری، مالی و فیزیكی اقشار مختلف را جلب كنند.
421 سمن در استان همدان فعال است.
7526/2090


1397/06/07
13:46:09
5.0 / 5
4433
تگهای خبر: حفاظت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک