كاهش نسبی دما در تهران، افزایش موقتی غلظت ذرات معلق

كاهش نسبی دما در تهران، افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به كاهش نسبی دما در ایام پایانی هفته اظهار داشت: وزش باد در پایتخت سبب افزایش نسبی ذرات معلق می گردد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی بعد ازظهر امروز (۸ شهریور) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی -جنوبی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز وزش باد در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۹ شهریور) كمابیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: وزش باد بخصوص در بعد ازظهر پیش بینی می گردد كه در بعضی ساعات سبب افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد شد.

به گفته شهبازی همینطور دما هوا در پایتخت تا روز پایانی هفته كاهش نسبی خواهد یافت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساهت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۵ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون تهران هم با شاخص میانگین ۸۷ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/06/08
19:32:10
5.0 / 5
4273
تگهای خبر: دما , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک