افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران از سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (۱۳ شهریور) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران به تدریج طی امروز (۱۳ شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود، اظهار نمود: در بعضی ساعات این روز وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

وی افزود: این شرایط جوی طی فردا (۱۴ شهریور) كم و بیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه بر این اساس انتظار میرود تا فردا (۱۴ شهریور) برغلظت ذرات معلق به صورت نسبی افزوده شود، خاطرنشان كرد: تا روز آینده افزایش جزیی در دما هوا تهران مشاهده خواهد شد.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۵ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوا هم اكنون پایتخت هم با میانگین ۷۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/06/13
14:08:11
5.0 / 5
4468
تگهای خبر: دام , دما , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک