در بسته خبری ایسنا بخوانید

از دستگیری دلال با 200 سكه بهار آزادی در بازار تهران تا صحنه سازی بریده شدن گوش كودك كار

از دستگیری دلال با 200 سكه بهار آزادی در بازار تهران تا صحنه سازی بریده شدن گوش كودك كار خرید و فروش حیوان خانگی: حادثه بریده شدن گوش كودك كار صحنه سازی بود، دستگیری دلال با 200 سكه بهار آزادی در بازار تهران، واكنش شهردار تهران به «ساختگی بودن» مصاحبه بریده شدن گوش كودك كار وقدرت خرید ۳۰ درصد كاهش پیدا كرد از مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در چهاردهمین روز شهریور است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اداره اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران امروزچهارشنبه(14 شهریور) حدود 50 خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه مهمترین آن ها به همراه لینك در زیر آمده است كه با كلیك روی هر تیتر، متن كامل خبر قابل دسترسی است:
اجرای آزمایشی طرح "تفكیك زباله از مبدا " در 3 منطقه تهران/تولید روزانه 1300 تن زباله خشك
آرش حسینی میلانی-رئیس كمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینكه در حوزه پسماند حدود ۲۰ هزار نفر به صورت غیررسمی مشغول كار هستند اضافه كرد: روزانه حدود 1300 تن به صورت غیررسمی زباله خشك پرارزش جمع آوری می گردد.
واكنش شهردار تهران به «ساختگی بودن» مصاحبه بریده شدن گوش كودك كار
شهردار تهران حضور خود در صحنه خودسوزی فردی مقابل شهرداری تهران را تكذیب نمود و همینطور درباره مبحث بریده شدن گوش یك كودك كار توسط عوامل شهرداری اظهار داشت: مصاحبه این كودك «ساختگی» بوده است.
وی با اشاره به مبحث بریده شدن گوش یك كودك كار توسط عوامل شهرداری اظهار داشت: متاسفانه تبلیغاتی كه ضد شهرداری در این مورد شد، صحت نداشت. این فرد دیشب آمد شهرداری كه گوشش هم صدمه ندیده بود و فردی كه با او مصاحبه كرده بود هم آمد و مشخص شد كه این مصاحبه «ساختگی» بوده است.
شناسایی نسخ جعلی داروهای خاص/علت كمبود موقتی داروهای شیمی درمانی
دكتر محمدرضا روئینی-رییس داروخانه ۱۳ آبان با اشاره به دلیل كمبود داروهای شیمی درمانی در این داروخانه، اظهار داشت: امكان دارد گاهی به دلیل بدهكاری نتوانیم این داروها را تامین نماییم، اما حداقل تاكنون كمبود این داروها موقتی بوده است.
كدام بیمارستان ها، خون بندناف جمع آوری می كنند؟
دكتر بشیر حاجی بیگی-سخنگوی سازمان انتقال خون از ذخیره حدود ۴۰۰۰ خون بندناف در بانك خون بندناف ملی ایران اطلاع داد و اظهار داشت: هم اكنون در چهار واحد بیمارستانی خون بندناف جمع آوری می گردد.
اعطای مایحتاج تحصیلی به دانش آموزان تا سقف 100 هزار تومان/ برگزاری جشن عاطفه ها از فردا
پرویز فتاح-رئیس كمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان آغاز جشن عاطفه ها از فردا 15 شهریور، از اعطای مایحتاج تحصیلی به دانش آموزان نیازمند تا سقف 100 هزار تومان اطلاع داد و اظهار داشت: از منابع دولتی و امدادی هم برای تامین مایحتاج دانش آموزان استفاده خواهیم كرد و طبق برنامه ریزی های بعمل آمده همه دانش آموزان نیازمند حداقل تا سقف 100 هزار تومان مایحتاج تحصیلی دریافت خواهند كرد.
قدرت خرید ۳۰ درصد كاهش پیدا كرد / برنامه های دولت برای پشتیبانی از دهك های كم درآمد
انوشیروان محسنی بندپی-سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه اكنون شاهد وضع نامطلوبی با عنایت به افزایش قیمت ها و گرانی هستیم و طبق آنچه اعلام شد، قدرت خرید جامعه ۳۰ درصد كاهش یافته است، دو برنامه ویژه دولت را در این زمینه شرح داد و اظهار داشت: یك برنامه این است كه بین یك تا هشت دهك از كالاهای اساسی با نرخ مصوب برخوردار شوند. باید به اقشار ویژه و به پنج دهك اول یك نگاه ویژه تر داشته باشیم. در چنین شرایطی این افراد بیشتر در سختی و مشكل اند. برنامه دوم حمایت اجتماعی مستقیم نقدی و غیرنقدی برای پنج دهك است كه ظرف دو سه هفته آینده عملیاتی می گردد.
اول مهرماه؛ هیچ كلاس دوره ابتدایی بدون معلم نمی ماند
رضوان حكیم زاده-معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در شروع سال تحصیلی جدید هیچ كلاس دوره ابتدایی بدون معلم وجود نخواهد داشت.
سیطره خشكسالی انباشته بر 98 درصد مساحت ایران
صادق ضیاییان-رئیس مركز ملی خشكسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از وجود خشكسالی بلندمدت در 98 درصد مساحت ایران اطلاع داد و اظهار داشت: خشكسالی های انباشته و بلندمدت نشان دهنده وضعیت خطرناك آبی است.
وی با اشاره به آخرین وضعیت كشور به لحاظ خشكسالی اظهار نمود: برپایه شاخص 10 ساله (SPE بارش، دما و تبخیر)، 98.1 درصد مساحت كشور دچار درجات مختلف خشكسالی است و در این بازه زمانی، تنها 1.6 درصد مساحت كشور در وضعیت نرمال و سه دهم درصد مساحت ایران در شرایط ترسالی قرار دارد.
پیش بینی سفر بیش از 2 میلیون زائر به عراق در اربعین
سردار حسین اشتری-فرمانده ناجا از پیش بینی سفر بیش از دو میلیون زائر از مرزهای مختلف كشور در روزهای اربعین به عراق اطلاع داد و اظهار داشت: در صورت بازگشایی مرز خسروی در استان كرمانشاه، تردد زائران علاوه بر مرزهای مهران، چذابه و شلمچه در استان ایلام و خوزستان از این استان هم صورت خواهد گرفت.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا پنج خبر پر بازدید سرویس اجتماعی ایسنا به شرح زیر است:
حادثه بریده شدن گوش كودك كار صحنه سازی بود/ بازداشت ۲ نفر
دستگیری دلال با 200 سكه بهار آزادی در بازار تهران
واكنش شهردار تهران به «ساختگی بودن» مصاحبه بریده شدن گوش كودك كار
قدرت خرید ۳۰ درصد كاهش پیدا كرد / برنامه های دولت برای پشتیبانی از دهك های كم درآمد
سیطره خشكسالی انباشته بر 98 درصد مساحت ایران
1397/06/15
12:43:52
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: آب , بارش , خرید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک