توافق جهانی در حفاظت از گونه های مختلف كوسه

توافق جهانی در حفاظت از گونه های مختلف كوسه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی طبق یك توافق بین المللی سه گونه كوسه و سه گونه ˮپرتوماهیˮ تحت حفاظت بیشتر قرار می گیرند و در هر نقطه از آب های زمین كه باشند مشمول این توافق حفاظتی می شوند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در این توافق محیط زیستی كه به امضای ۱۲۶ كشور جهان رسیده، سه گونه كوسه ماهی و سه گونه پرتوماهی در هر منطقه ای مشاهده شوند تحت اقدامات حفاظتی بیشتر قرار می گیرند.

این توافق دستاورد اصلی نشست بزرگ حیات وحش است كه در مانیل، پایتخت فیلیپین برگزار گردید و نشان داده است بازیگران اصلیِ بین المللی بالاخره در تلاش برای پیشبرد اقداماتشان برای حفاظت بهتر از حیوانات مهاجر زیر دریا، روی خشكی و در آسمان هستند.

كشورهای امضا كننده این توافق شكار این گونه ها را ممنوع كرده، زیستگاه های آنها را حفظ نموده، موانع مهاجرت این جانوران را برداشته یا كاهش داده و فاكتورهای تهدید كننده این گونه های جانوری را كنترل می كنند.

به گزارش ساینس الرت، این توافق بخصوص برای كوسه وال ها به عنوان بزرگترین گونه های ماهی در جهان تاثیرگذارتر است. باآنكه این گونه جانوری در خیلی از مناطق جهان تحت حفاظت قرار دارند این توافق اقدامات حفاظتی را برای كانون های بحرانی مهاجرت از قبیل موزامبیك، ماداگاسكار، پرو و تانزانیا گسترش می دهد. 

1396/08/15
19:41:40
5.0 / 5
5275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک