طرح آموزش آمارگیری از كشاورزان حوضه دریاچه ارومیه اجرا شد

طرح آموزش آمارگیری از كشاورزان حوضه دریاچه ارومیه اجرا شد خرید و فروش حیوان خانگی: ارومیه- كارشناس سازمان فائو در مبحث احیای دریاچه ارومیه اظهار داشت: طرح آموزش آمارگیری از خانوارهای كشاورز حوضه آبریز دریاچه ارومیه در ارومیه اجرا شد.


شهریار رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیان كرد: این طرح با برگزاری كارگاه آموزشی فائو برای ناظران و پرسشگران آمارگیری طی ماه جاری در پژوهشكده دانشگاه ارومیه برگزار گردید.
وی هدف از این برپایی این كارگاه را آموزش پنج ناظر و 20 پرسشگر حاضر در طرح آمارگیری از خانوارهای كشاورز اعلام نمود و اضافه كرد: در این كارگاه جزئیات پرسشنامه ها بررسی و نحوه تكمیل آن به صورت آنلاین تمرین شد.
وی افزود: بعد از آخر آمارگیری، نتایج حاصل از این طرح در جهت كاهش مصرف آب در كنار حفظ معیشت كشاورزان به كار گرفته می گردد.
رحمانی با اشاره به اینكه برنامه یكپارچه مدیریت پایدار منابع آب در حوضه آبریز دریاچه ارومیه اجرا می شود، اظهار داشت: این طرح در چارچوب محور اجتماعی و اقتصادی احیای دریاچه ارومیه است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا محدوده تحت پوشش این طرح شامل 6 حوضه باراندوز چای، روضه چای، شهر چای، نازلوچای، زرینه رود و آجی چای است و 139 روستای منتخب (نمونه تصادفی طبقه بندی شده) را شامل می گردد.
این برنامه، پروژه مشترك ستاد احیای دریاچه ارومیه و سازمان خواروبار جهانی بوده كه با حمایت مالی دولت ژاپن از سال قبل در حال اجراست و هدف اصلی آن جلب مشاركت مردم محلی برای احیای دریاچه ارومیه است.
3214/3072


1397/06/27
13:57:17
5.0 / 5
4838
تگهای خبر: آب , دریا , طب , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک