بارش شدید باران در ۸ استان

بارش شدید باران در ۸ استان خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به روند فعالیت سامانه بارشی طی روزهای آینده استان های پر بارش را اعلام نمود و اظهار داشت: شدت بارش طی امروز (۲ مهر) در شمال استان های تهران و سمنان، ارتفاعات استان های مازندران، گلستان، گیلان و كرمان همینطور در استان های خراسان شمالی و غرب خراسان رضوی خواهد بود.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: برپایه نقشه های پیش یابی امروز (۲ مهرماه) با عبور موجی از شمال كشور و سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی و شمالی البرز مركزی و در اواخر وقت در شمال شرق كشور شاهد ابرناكی، رگبار باران، گاهی رعد و برق همراه با وزش باد شدید خواهیم بود.

وی با اشاره به این كه فردا (۳ مهرماه) افزایش ابر همراه با رگبار و رعد و برق، گاهی با باد شدید در شمال شرق و شرق كشور رخ خواهد داد، افزود: در روز چهارشنبه (۴ مهرماه) در غرب سواحل خزر، شمال آذربایجان غربی و شرقی در بعضی ساعات افزایش ابر و بارندگی پیش بینی می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی تصریح كرد: در جنوب كشور طی روز جاری در مناطق مركزی كرمان و فردا در استان های كرمان، هرمزگان، شمال سیستان و بلوچستان، در ساعات پس از ظهر رشد ابر وزش باد موقت، رگبار و رعد و برق پیش بینی می گردد.

به گفته وظیفه، شدت بارش در پس از ظهر امروز در دامنه های البرز و شمال استان های تهران و سمنان، ارتفاعات استان های مازندران، گلستان، گیلان، كرمان و در اواخر وقت در استان های خراسان شمالی و غرب خراسان جنوبی خواهد بود.همچنین فردا شدت بارش در استان های خراسان جنوبی، جنوب خراسان رضوی، هرمزگان، ارتفاعات كرمان و شمال سیستان و بلوچستان خواهد بود.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی همینطور اظهار نمود: در دو روز آینده در بخش هایی از جنوب غرب كشور و امروز در جنوب سمنان، شرق اصفهان و یزد، قزوین، البرز و قم همینطور در روز آینده در جنوب خراسان رضوی، خراسان جنوبی و یزد وزش باد شدید گاهی همراه با گردوغبار پیش بینی می گردد.

وظیفه در انتها در مورد شرایط جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا و پس فردا (۳ و ۴ مهرماه) صاف تا كمی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران طی این دو روز به ترتیب ۲۸ و ۱۷ درجه سانتیگراد و ۳۰ و ۱۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/07/02
14:47:04
5.0 / 5
4725
تگهای خبر: بارش , بارندگی , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک