تقدیر از محیط بانان برتر كشور

تقدیر از محیط بانان برتر كشور خرید و فروش حیوان خانگی: تهران - در روز سوم از هفته نیروی انتظامی و مصادف با رزمایش نیروهای یگان حفاظت، از محیط بانان برجسته كشور تقدیر گردید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این رزمایش كه امروز - دوشنبه - در ستاد فرماندهی نیروهای انتظامی برگزار شد، جمعی از فرماندهان یگان حفاظت محیط زیست به نمایندگی از بیش از سه هزار نیروی محیط بان كشور حضور داشتند.
در این رزمایش سردار اسكندر مومنی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت نقش امنیت در جامعه آن را به مثابه اكسیژن برای حیات دانست و اظهار داشت: همه دستگاه ها باید در تامین امنیت حضورداشته باشند.
وی تصریح كرد: فعالیت یگان های حفاظت محیط زیست همواره با ایثار، شهادت و جانبازی همراه می باشد و این یگان ها هستند كه مقابل مجرمان ایستادگی می كنند و افتخار بزرگی است كه ما در این راه شهید یا جانباز شویم.
وی تصریح كرد: یگان حفاظت در همه دستگاه ها باید فعال شود و هر جا كه لازم باشد نیروی انتظامی تجهیزات لازم را در اختیار یگان های حفاظت دستگاه ها خواهد گذاشت.
در این مراسم سردار مؤمنی از سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست به علت تولید رابطه مناسب بین دستگاهی قدردانی نمود.
همچنین جانباز محیط بان منصور احمدی محیط بان خوزستانی كه در درگیری با قاچاقچیان جانباز شده بود تقدیرنامه خویش را از جانشین فرماندهی نیروی انتظامی دریافت كرد.
در این رزمایش نیروهای یگان حفاظت نیروی انتظامی، پروین فرشچی معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست و كریم شافعی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس به نمایندگی از عیسی كلانتری، ریاست سازمان حضور داشتند.
علمی 9014**1440


1397/07/16
22:36:42
5.0 / 5
5408
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک