400 كودك از موزه تنوع زیستی محمدیه قزوین بازدید كردند

400 كودك از موزه تنوع زیستی محمدیه قزوین بازدید كردند خرید و فروش حیوان خانگی: قزوین - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز اظهار داشت: طی 2 روز گذشته بالغ بر 400 كودك از موزه تنوع زیستی شهر محمدیه قزوین بازدید كرده و با حیات وحش استان آشنا شدند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست استان قزوین، اكبر كشت پرور روز چهارشنبه با بیان این خبر اظهار داشت: بازدید از موزه تنوع زیستی محمدیه به مدت یك هفته برای كودكان و خانواده های آنان به مناسبت هفته كودك و بخصوص روز كودك و محیط زیست مجانی اعلام شده بود كه با استقبال خوب دانش آموزان و كودكان مواجه گردید.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز اضافه كرد: طی 2 روز گذشته بیشتر از 400 نفر از دانش آموزان مدارس ابتدایی، مهدهای كودك و كانون های فكری و پرورشی كودكان و نوجوانان به میزبانی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز از موزه تنوع زیستی شهر محمدیه بازدید كردند.
كشت پرور افزود: در این بازدیدها كارشناسان محیط زیست ضمن تشریح این روز، در مورد موزه تنوع زیستی و اهمیت گونه های جانوری و گیاهی برای بازدید كنندگان توضیحاتی دادند.
وی اظهار داشت: موزه تنوع زیستی شهر محمدیه با الهام از طبیعت استان قزوین و زیستگاه های طبیعی همراه با نمونه های جانوری، گیاهی، اسكلت، پنل و سنگ طراحی شده است به صورتی كه بازدید كنندگان با رجوع به این موزه می توانند برداشت و تصویر جامعی از محیط زیست و حیات وحش استان داشته باشند.
16 مهرماه روز جهانی كودك نامگذاری شده است.
6101


1397/07/18
12:39:15
5.0 / 5
5212
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک