حفاظت محیط زیست همدان به كمك شورای شهر می آید

حفاظت محیط زیست همدان به كمك شورای شهر می آید خرید و فروش حیوان خانگی: همدان- نماینده همدان در شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: یك تفاهم نامه همكاری بین شورای استان و سازمان حفاظت محیط زیست همدان در جهت استفاده از ظرفیت پایگاه های مردمی و ارتقای سطح كیفی حفاظت از محیط زیست به امضا رسید.


به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید بادامی نجات اضافه كرد: این تفاهم نامه همسو با اصل 50 قانون اساسی و در 6 ماده به منظور جلب مشاركت های مردمی، پرهیز از انجام موازی كاری و حفظ سرمایه های عمومی در جهت تضمین حقوق محیط زیست برای آیندگان امضا شده است.
وی تصریح كرد: بر مبنای توافق صورت گرفته این سند به مدت 2 سال قابل اجرا بوده و با توافق دو طرف برای دوره های بعدی قابل تمدید خواهد شد.
بادامی نجات تصریح كرد: حفاظت محیط زیست و شورای اسلامی استان همدان همینطور توافق كردند تا بر عملیات رفع آلودگی های زیست محیطی در محدوده شهر ها و روستا ها نظارت بیشتری صورت گیرد و برای كاهش آلایندگی ها و پیشگیری از آلودگی آب ها هم برنامه ریزی مشتركی داشته باشند.
نماینده همدان در شورای عالی استان ها یادآوری كرد: همینطور دو طرف به توافقات دیگری در زمینه مبارزه با آلودگی صوتی در شهر ها و روستا ها و نظارت و هماهنگی در سطوح استانی و شهرستانی دست پیدا كردند.
بر اساس آخرین آمارهای انتشار یافته توسط مسئولان محیط زیست همدان، 110 كارگاه غیرمجاز جمع آوری و بازیافت ضایعات در شهرستان همدان فعال می باشند.
7523/2090


1397/07/20
23:14:03
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: آب , آلودگی , حفاظت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک