نصب فیلتر در مراكز صنعتی باقر شهر الزامی شد

نصب فیلتر در مراكز صنعتی باقر شهر الزامی شد خرید و فروش حیوان خانگی: شهرری- شهردار باقرشهر اظهار داشت: واحدهای تولیدی و صنعتی زیادی در محدوده این شهر واقع شده كه آلایندگی زیادی را تولید می كنند، از این رو نصب فیلتر بر روی دودكش های این واحدها الزامی است.


علیرضا ناصری پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: خیلی از مواد این صنایع از پلاستیك بازیافتی زباله تولید و سبب استخراج دود در سطح باقرشهر می گردد و مشكلاتی را برای مردم این منطقه بوجود آورده است.
وی خاطرنشان كرد: به این صنایع تذكر لازم داده شده و در غیر این صورت باید مركز تولیدی خویش را به مكانی دیگر منتقل كنند.
شهردار باقرشهر افزود: صنایعی كه دارای گرانول و اكسترودر هستند با به سرعت نسبت به استاندارسازی سیستم های خود اقدام نمایند.
وی اضافه كرد: آلودگی های صنعتی از عمده ترین دلایل آلودگی های زیست محیطی به حساب می آید كه فرصت جهانی شدن صنعت را به تهدید تبدیل می كنند، ازاین رو در این زمینه باید تدابیر خاصی اندیشیده شود.
ناصری پور عنوان كرد: استفاده از مواد اولیه مصرفی و نوع و ماهیت این صنایع در میزان آلایندگی زیست محیطی نقش موثری دارد و باید هر چه سریعتر در این خصوص چاره جویی شود.
باقرشهر با مساحت 500 هكتار یكی از شهرهای كلان شهر تهران است كه در محور ارتباطی تهران ـ قم و در حوزه سرزمینی شهرستان ری واقع شده است.
1970/6003


1397/08/07
14:16:00
5.0 / 5
4947
تگهای خبر: آلودگی , دام , زیست محیطی , ماهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک