كاهش تنوع زیستی، بشر را تهدید می كند

كاهش تنوع زیستی، بشر را تهدید می كند خرید و فروش حیوان خانگی: سازمان خواربار و كشاورزی ملل متحد (فائو) در گزارشی اعلام نمود: از بین رفتن تنوع زیستی تهدیدی جدی برای بشر است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، فائو در گزارش خود كه در كنفرانس تنوع زیستی ملل متحد در مصر انتشار یافت، آورده است: از بین رفتن آگهی دهنده تنوع زیستی نتایج فاجعه باری را برای بشر به همراه خواهد داشت. این امكان وجود دارد كه تغییرات اقلیمی با گذشت زمان برگشت پذیر باشد اما زمانیكه یك گونه جانوری منقرض میگردد دیگر امكان بازگشت آن وجود ندارد.

شیوه های نامناسب در صید گونه های دریایی، پرورش دام و طیور، جنگل بانی و آبیاری محصولات كشاورزی در كنار سیستم های بی حاصل از قبیل صنایع، استخراج معادن و فرآیندهای شهرسازی خسارت های بی شماری را بر تنوع زیستی و سلامت اكوسیستم تحمیل می كند.

سازمان خواربار و كشاورزی ملل متحد در نظر دارد تا برنامه هایی برای افزایش آگاهی ترتیب دهد و مذاكراتی را با گروه ها و سهامداران در سال های پیش رو انجام دهد تا فعالیت های بشر در اقیانوس ها، دریاچه ها و دریاها كاهش پیدا كند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، نمایندگانی از ۱۹۶ كشور جهان در كنفرانس تنوع زیستی ملل متحد شركت كرده اند كه از سیزدهم ماه جاری میلادی شروع شده و مقرر است تا دو روز آینده ادامه داشته باشد.
1397/09/06
19:08:39
5.0 / 5
4221
تگهای خبر: آب , اقلیم , جنگل , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک