جمعه سامانه بارشی جدید وارد كشور می گردد

جمعه سامانه بارشی جدید وارد كشور می گردد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به احتمال افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای بزرگ و صنعتی، از ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه (۹ آذرماه) اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا افزود: از فردا شب (۸ آذر ماه) با شمالی شدن جریان هوا در سواحل غربی و مركزی دریای خزر بارش باران پیش بینی می گردد و این وضعیت تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.

این كارشناس سازمان هواشناسی در ادامه اظهاركرد: پس فردا (۹ آذر ماه) با ورود سامانه جدید بارشی ابتدا در مناطقی از شمال غرب سپس غرب كشور بارش باران آغاز می گردد و در روز شنبه (۱۰ آذرماه) بر مقدار بارش در این مناطق افزوده خواهد شد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه در ایام جمعه و شنبه (۹ و ۱۰ آذر) بارش در مناطق مرتفع و سردسیر شمال غرب به شكل برف پیش بینی می شود، اظهار داشت: از امروز تا فردا دمای هوا در سواحل دریای خزر بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش می یابد و انتظار می رود پس فردا (۹ آذر ماه) دما بین 6 تا 8 درجه سانتیگراد كاهش پیدا كند.

به گفته وظیفه، طی سه روز آینده در مناطق كشور جوی پایدار پیش بینی می گردد كه با عنایت به سكون نسبی هوا برای امروز و فردا (۷ و ۸ آذرماه) افزایش غلظت آلاینده های جوی و كاهش كیفیت هوا را در شهرهای صنعتی به دنبال خواهد داشت.

مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار نمود: امروز مناطق مركزی خلیج فارس مواج پیش بینی می گردد.

این كارشناس سازمان هواشناسی در انتها با اشاره به شرایط جوی تهران اظهار داشت: فردا (۸ آذرماه) آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری، همراه با غبار محلی با بیشینه و كمینه دمای ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد خواهد بود، همینطور پس فردا ( ۹ آذر) آسمان پایتخت صاف با حداكثر و حداقل دمای ۱۵ و ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/09/07
21:17:56
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک