ارتش نیوزیلند تغییرات اقلیمی را خطرناك ترین دشمن می داند

ارتش نیوزیلند تغییرات اقلیمی را خطرناك ترین دشمن می داند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی ارتش نیوزیلند می گوید تغییرات اقلیمی دشمن جدید و پردردسری است كه این كشور با آن روبروست. به قول ارتش این كشور تهدیدات ناشی از این دشمن پرقدرت، حتی بزرگتر از مناقشات سیاسی جغرافیایی در اقیانوس آرام و نفوذ رو به گسترش چین است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ارتش نیوزیلند احتمال داده كه نتایج ناشی از تغییرات اقلیمی باعث افزایش به كارگیری سربازان و استفاده از ظرفیت هایی شود كه قبل از این تنها در مأموریت های نظامی به كار گرفته می شدند. به علت گستره وسیع تغییرات اقلیمی كه نیوزیلند در سال های گذشته با آن مواجه بوده، استفاده از سربازان ارتش در عملیات امداد و كمك رسانی افزایش داشته است.
همینطور ارتش نیوزیلند در نظر دارد سال آینده جزئیات طرحی را در مورد تدابیر در نظرگرفته شده برای واكنش و خدمت رسانی در شرایط بحرانی در رابطه با بلایای طبیعی اعلام نماید.
به قول ران مارك، وزیر دفاع نیوزیلند، تغییرات اقلیمی نتایج منفی را نه تنها برای این كشور بلكه برای همسایگان نیوزیلند هم به دنبال داشته است. بنابراین مقرر است در آینده از ظرفیت ارتش در عملیات كمك رسانی به فاجعه دیدگان بیشتر از پیش استفاده گردد.
به گزارش دویچه وله، جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند محدود كردن تغییرات اقلیمی را یكی از موضوعات محوری دولت خود قرار داده است. او اخیرا از به راه اندازی صندوق سرمایه گذاری ۷۰ میلیون یورویی برای پروژه هایی اطلاع داد كه با هدف كاهش گازهای گلخانه ای تدوین شده اند.1397/09/16
21:28:51
5.0 / 5
4814
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک