سومین مركز پرورش عقرب كشور در زاهدان راه اندازی میگردد

سومین مركز پرورش عقرب كشور در زاهدان راه اندازی میگردد خرید و فروش حیوان خانگی: مجری طرح دوره های تخصصی پرورش عقرب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سومین مركز پرورش عقرب كشور بزودی در زاهدان راه اندازی میگردد.


عصمت میر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این مركز در زمینی به مساحت هزار مترمربع در راه روستای منزل آب زاهدان در حال ساخت است.
وی اضافه كرد: دوره های این كار را بعنوان عضو صندوق اعتبارات خرد روستای شهرك معدن شهرستان هامون در سازمان جهاد كشاورزی سیستان و بلوچستان تحت عنوان تربیت تسهیل گر حرفه ای كسب و كار گذرانده ام به صورتی كه برای اولین بار در استان موفق به ستاندن مجوز پرورش عقرب شدم.
مجری طرح دوره های تخصصی پرورش عقرب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با صدور این مجوز بعنوان اولین زن در كشور هستم كه مبادرت به پرورش عقرب خواهم كرد.
وی افزود: جهت راه اندازی مركز پرورش عقرب در زاهدان 350 میلیون تومان تسهیلات بانكی با بهره چهار درصد از راه سامانه كارا دریافت كرده ام.
میر اضافه كرد: برای ساخت كارگاه پرورش سم گیری عقرب با شركت پیمانكار كارآفرینی زاگرس ستاندن قرارداد صورت گرفته است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایرنا به قول كارشناسان زهر عقرب گرانترین مایع دنیاست و هر گرم زهر عقرب بیشتر از 80 میلیون تومان به تناسب غلظت آن خریده میگردد.
7316**3213


1397/10/05
18:03:46
5.0 / 5
4355
تگهای خبر: آب , خرید , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک