تكذیب دپوی لجن فاضلاب در خرمن تپه جنوب تهران

تكذیب دپوی لجن فاضلاب در خرمن تپه جنوب تهران خرید و فروش حیوان خانگی: رییس اداره محیط زیست شهرستان ری اظهار داشت: دپوی لجن در «سایت خرمن تپه» در جنوب تهران هنوز مجوز نگرفته است و فعلا لجنی در این منطقه تخلیه نمی گردد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مجید فراهانی - عضو شورای شهر تهران - در جلسه روز یكشنبه (۲۳ دی ماه) شورا اظهار كرده بود: حدود هشت سال است كه شركت فاضلاب تهران در «خرمن تپه» در جنوب تهران، زمینی حدود ۱۰۰۰ هكتار را به محلی برای انباشت و دپوی لجن فاضلاب تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران تبدیل نموده است. از این رو باید برای مدیریت این لجن ها و كود انسانی چاره ای اندیشیده شود.

زهره عبادتی -رییس اداره محیط زیست شهرستان ری- درباره دپوی لجن فاضلاب در جنوب تهران به ایسنا توضیح داد: از مدتی قبل شركت فاضلاب تهران درخواست دپوی لجن در سایت «خرمن تپه» را داشته است ولی لازم بود كه ابتدا گزارش ارزیابی های زیست محیطی خودرا به ما تحویل دهد.

وی با اشاره به اینكه شركت فاضلاب تهران سپس مدتی گزارش اولیه ارزیابی های زیست محیطی را به ما تحویل داد ولی مورد تایید محیط زیست قرار نگرفت، تاكیدكرد: هم اكنون هیچ گونه لجنی به این منطقه منتقل نمی گردد.

عبادتی با اشاره به اینكه حتی هنوز اقدامات مربوط به واگذاری زمین باز انجام نشده است، اظهاركرد: برای هرگونه دپوی لجن ابتدا باید مجوزهای محیط زیستی گرفته شود.

رییس اداره محیط زیست شهرستان ری در انتها با اشاره به اینكه شركت فاضلاب تهران به مراحل قانونی دپوی لجن اشراف دارد، اظهار داشت: به صورت قطع محیط زیست در این باره به موضوعات سلامت و بهداشت محیط توجه می كند.خبرنگار: مهشاد كریمی/ دبیر خبر: عاطفه كربلایی


1397/10/25
16:22:40
5.0 / 5
4874
تگهای خبر: بهداشت , دام , زیست محیطی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک