پیام حناچی برای روز هوای پاك: حال شهر خوب نیست

پیام حناچی برای روز هوای پاك: حال شهر خوب نیست به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی شهردار تهران با انتشار عكسی به استقبال روز هوای پاك رفت و اظهار داشت: نیازی به دعوت برای حضور در این برنامه های نمادین نیست. همه شهروندان باید به سهم خود در تحقق این مهم تلاش كنند و این تلاش ها نباید به روز و هفته خاصی محدود شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا پیروز حناچی با انتشار عكس آسمانی پاك در صفحه اینستاگرامش به مناسبت روز هوای پاك به تاریخ شنبه ۲۹دی، نوشت:
"هر روز باید هدفمان هوای پاك باشد.
۲۹دی ماه روز هوای پاك نامگذاری شده و به صورت نمادین برنامه هایی در جهت تحقق این آرزوی دیرینه شهروندان تهرانی برگزار می گردد.
اما باید بدانیم كه حال شهر ما خوب نیست. هوای شهرمان خوب نیست و تنها با برگزاری ویژه برنامه های روز یا هفته هوای پاك حالش خوب نخواهد شد. نیازی به دعوت برای حضور در این برنامه های نمادین نیست.
همه شهروندان باید به سهم خود در تحقق این مهم تلاش كنند و این تلاش نباید به روز و هفته خاصی محدود شود.
باید در تمام روزهای سال به هر نحو به بهبود هوای شهرمان كمك كنیم؛ شهروندان به سهم خود و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، پیاده و یا دوچرخه و هر امكانی كه برایشان میسر است، و با معاینه فنی خودروها، تردد كمتر با خودرو های شخصی، و مسئولان هم با توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی و تولید دسترسی ساده تر به ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری و اتوبوسرانی.
باید هرروز برایمان روز هوای پاك باشد، تا حال و هوای شهرمان خوب شود و آسمان آبی برایمان آرزو نباشد.

خبرنگار: پارمیس طهماسب زاده/دبیرخبر: بهناز غفاری1397/10/28
20:48:57
5.0 / 5
4319
تگهای خبر: آب , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک