حفظ محیط زیست و كاهش بیماری با حذف رسید كاغذی خرید

حفظ محیط زیست و كاهش بیماری با حذف رسید كاغذی خرید خرید و فروش حیوان خانگی: یك قانونگذار در مجلس كالیفرنیا لایحه حذف رسید كاغذی خرید را نمایش كرد و با تصویب این لایحه، خرده فروشان مجبور به پرداخت قبض دیجیتال به جای قبض كاغذی هستند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا به نقل از اینهبیتت، طبق گزارش روزنامه آمریكایی «آمریكای سبز» هر سال ۱۰ میلیون درخت در ایالات متحده برای تهیه رسیدهای كاغذی از بین می رود و برای تهیه این مواد حدود۲۱ میلیارد گالن آب لازم است البته این مواد حدود یك تن زباله باز تولید می كنند.

با حذف رسیدهای كاغذی میزان زیادی از دی اكسیدكربن (CO۲) در جو كاسته می شود كه این میزان معادل حذف یك میلیون اتومبیل در جاده است.

در سال های اخیر، هر روز بر تعداد رسیدهای كاغذی از طرق مختلف افزوده شده و حدودا ۹۳ درصد رسیدهای كاغذی با بیسفنول آ ( BPA) یا بیسفنول اس ( BPS ) پوشش داده می شوند تا قابل خواندن باشند كه با لمس این مواد شیمیایی از راه دست ها حتی به مدت چند ثانیه این مواد شیمیایی وارد بدن می شوند و تاثیرات این مواد بر بدن، احداث مشكلات مربوط به رشد و اعصاب است.

محققان وزارت بهداشت ایالات متحده آمریكا اظهار كردند: BPA همین طور بر رشد جنین تاثیر می گذارد و با مشكلات مربوط به تولید مثل، دیابت نوع ۲ و تیروئید باز مرتبط می باشد.

تصویب این لایحه از قطع میلیون ها درخت و آلودگی ناشی از این رسیدها پیشگیری خواهدنمود البته هم اكنون باز بعضی از شركت ها در كاهش تاثیرات زیست ‎محیطی و كاهش خطرات بهداشتی در رابطه با رسیدهای كاغذی فعالیت و در حذف رسیدهای كاغذی تلاش می كنند.


دبیر خبر: عاطفه كربلایی


1397/10/30
13:33:31
5.0 / 5
4341
تگهای خبر: آب , آلودگی , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک