ورود سامانه بارشی جدید به كشور از یكشنبه

ورود سامانه بارشی جدید به كشور از یكشنبه خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از آغاز فعالیت یك سامانه بارشی جدید از یكشنبه (۷ بهمن) در نوار غربی كشور آگاهی داد.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اظهاركرد: از پس از ظهر امروز (۵ بهمن) برای دامنه جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و تهران، بخش های از شمال غرب همین طور پاره ای از مناطق در استان های بوشهر و فارس بارش پراكنده و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با بیان این كه برمبنای تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی امروز (۵ بهمن) در سایر نواحی كشور آسمانی صاف انتظار می رود، اظهار داشت: فردا (۶ بهمن) اغلب مناطق كشور جوی آرام خواهند داشت.

وی اشاره كرد: پس فردا (۷ بهمن) با ورود سامانه بارشی به غرب كشور، بارش باران در غرب و رگبار و رعد و برق و وزش باد در جنوب غرب كشور پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان این كه سامانه بارشی روز دوشنبه (۸ بهمن) در نوار غرب كشور تقویت می شود، اظهار داشت: دامنه فعالیت این سامانه بارشی، بخش هایی از شمال غرب، شمال و مركز كشور را تحت تاثیر قرار می دهد و بارش برف و باران در ارتفاعات را به دنبال دارد.

این كارشناس هواشناسی درانتها با اشاره به وضعیت جوی پایتخت طی روزهای آینده اظهاركرد: فردا (۶ بهمن) آسمان تهران صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. حداكثر و حداقل دمای تهران در این روز ۱۱ و ۱ - درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. همین طور پس فردا (۷ بهمن ) آسمان پایتخت صاف تا كمی ابری در اواخر وقت با افزایش ابر همراه خواهد بود. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز به ۱۳ و ۲ درجه سانتیگراد می رسد.
1397/11/05
19:43:13
5.0 / 5
4896
تگهای خبر: بارش , دام , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک