از شرط كلانتری برای انتقال آب خزر به سمنان تا شایعات تسهیلات سربازی

از شرط كلانتری برای انتقال آب خزر به سمنان تا شایعات تسهیلات سربازی خرید و فروش حیوان خانگی: ایمن سازی ۱.۵ میلیون هكتار از حوضه های آبخیز كشور در مقابل سیل، توزیع پیك نوروزی ممنوع گردید، سهمیه سمن های مشمول استفاده از تسهیلات «سربازی» در سال ۹۷ اعلام شد، رایزنی برای افزایش سانس ورزش بانوان، تكذیب شایعه كسری خدمت ۴۰ روزه سربازی و... از مهم ترین خبرهای اداره اجتماعی ایسنا در روز شنبه هستند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، امروز در اداره اجتماعی ایسنا بیشتر از ۵۰ خبر انتشار یافته است كه در ادامه به بعضی از مهم ترین اخبار اشاره شده است و با كلیك بر روی هر تیتر می توانید به متن كامل خبر دسترسی پیدا كنید.
تعیین تكلیف روند تكمیل مصلی امام خمینی در بازدید استاندار تهران
استاندار تهران درباره تعیین تكلیف روند تكمیل مصلی امام خمینی (ره) اظهار داشت: مقرر شده بزودی بازدیدی از این مجموعه داشته باشم.
انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه بزودی از مصلی تهران بازدید می كند، اضافه كرد: هم اكنون اطلاعاتی درباب میزان بودجه لازم برای تكمیل مصلی و همین طور میزان پیشرفت فیزیكی آن ندارم پس سپس بازدید از این مجموعه می توانم درباره روند تعیین و تكلیف مصلی اظهارنظر كنم.

ضرورت افزایش فضاهای ورزشی در جنوب تهران / رایزنی برای افزایش سانس ورزش بانوان
‎رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران بر لزوم نوسازی و افزایش فضاهای ورزشی در مناطق جنوبی تهران اصرار كرد.
حجت نظری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بازدید اخیرش از اماكن ورزشی منطقه ۱۸ تهران با اشاره به اینكه شورای شهر تهران بر مسائل اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در تهران و به خصوص در نیمه جنوبی شهر تمركز ویژه ای دارد، اظهار داشت: تابحال اقدامات قابل قبولی در این راستا انجام شده كه صرفاً در حوزه ورزشی می توان به تجهیز و بازسازی ورزشگاه امام رضا (ع) كه در اختیار تیم فوتبال استقلال است و باز مخالفت با افزایش قیمت شهریه اماكن ورزشی شهرداری در سال ۹۷، تجهیز چند ورزشگاه پایتخت به لوازم ورزش های تخصصی افراد دارای معلولیت و … اشاره نمود.

انقلاب در بهداشت با نفت بشكه ای ۶ دلار + فیلم
زمان جنگ، امام فرمودند كه هر چه هست باید برود جبهه … بیماری های واگیر بیداد می كرد… گفتیم باید "شبكه" درست شود… دولت گفت پول نداریم… مجلس را توجیه كردیم… بهورزان به روستاها رفتند و این انقلاب بهداشتی را احداث كردند...
خبرنگار ایسنا در این گزارش به تشریح بخشی از خاطرات سیدعلیرضا مرندی از دوران مسوولیتش در وزارت بهداری سال های اول انقلاب پرداخته است كه مشروح آنرا با كلیك به روی لینك آن می توانید بخوانید.

غذاهایی كه سرطان می آورند یا از بروز آن جلوگیری می كنند
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی همزمان با هفته ملی مبارزه با سرطان ضمن اشاره به مواد غذایی و عوامل تغذیه ای مؤثر در بروز سرطان، راهكارهایی برای كاهش خطر بروز ابتلاء به این بیماری پیشنهاد كرد.
دكتر احسان حجازی - متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی در سرطان ها در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انواع سرطان شامل تومورهای بدخیم یا خوش خیم، اظهار نمود: تومور خوش خیم معمولاً در محدوده خود باقی مانده و به بافت های مجاور سرایت نمی كند، در حالیكه تومور بدخیم تهاجمی بوده و به اندام های مجاور حمله كرده و امكان دارد از راه سیستم گردش خون یا سیستم لنفاوی به اندام های دیگر متاستاز كند و بنا بر این خطرناك تر و كشنده تر هستند.

سهمیه سمن های مشمول استفاده از تسهیلات «سربازی» در سال ۹۷ اعلام شد
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، جزئیات تسهیلات سربازی اعضای سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان را تشریح نمود.
محمد مهدی تندگویان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه كارگزار انجام نمایش تسهیلات سربازی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است، اظهار داشت: تقسیم بندی سهمیه دستگاه ها به این معاونت نمایش می شود و در مجموع تعداد افرادی كه امسال می توانند از این تسهیلات استفاده كنند ۲۰۰۰ نفر است كه بین سازمان های مختلفی كه در این حوزه كار می كنند مثل وزارت ورزش و جوانان، وزارت صمت، معاونت علمی و فناوری و… تقسیم می شود.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی كشور: سازمان را از حالت عابربانكی در می آوریم
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی كشور، میزان بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی تا آخر سال ۹۴ را بیشتر از ۸۰ هزار میلیارد تومان دانست و عنوان كرد: این مبلغ، اصل مطالبات است و درباره اینكه محاسبه سود آن به چه شكلی باید باشد در حال مذاكره و تصمیم گیری هستیم.
محمدحسن زدا در گفت و گو با ایسنا، اضافه كرد: همین جا اعلام می كنم كه نمی توانیم از حق و حقوق كارگران و بازنشستگان بگذریم؛ این صندوق متعلق به ۴۲ میلیون نفر حاضر در كشور است و اگر همه افراد تحت پوشش را از ابتدا محاسبه نماییم به بیشتر از صد میلیون نفر می رسد.

«تكلیف نوروزی» ابتدایی ها / توزیع پیك نوروزی ممنوع شد
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه چاپ هرگونه پیك عید و اجبار خانواده ها و كودكان در این زمینه ممنوع می باشد، اظهار داشت: طرح «عید و داستان» امسال ادامه پیدا می كند و امسال باز برای انس كودكان با كتاب اجرا می شود.
رضوان حكیم زاده در گفت و گو با ایسنا، درباره تكلیف و كار نوروزی امسال دانش آموزان ابتدایی اظهار نمود: در امتداد پاسخ به نیاز كودكان به كودكی كردن و قصه خوانی، سال قبل پیك نوروزی را از برنامه درسی حذف كردیم.

چرا احكام استخدام «رسمی آزمایشی» دانشجومعلمان به «پیمانی» تغییركرد؟
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره علت صدور حكم «پیمانی» برای دانشجو معلمان ورودی ۹۷ دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی نمایش و از پیگیری وزیر آموزش و پرورش برای اصلاح احكام صادر شده آگاهی داد.
علی الهیار تركمن درباره علت صدور حكم استخدام «پیمانی» برای دانشجو معلمان ورودی سال ۹۷ باوجود تعهد در دفترچه آزمون استخدامی برای استخدام «رسمی آزمایشی» اظهار نمود: آموزش و پرورش بعنوان یك دستگاه اجرایی باید طبق مجوزهای استخدامی صادر شده از طرف سازمان امور اداری استخدامی كشور اقدام نماید و نحوه بكارگیری را از این طریق دنبال می كند.

ایمن سازی ۱.۵ میلیون هكتار از حوضه های آبخیز كشور در مقابل سیل
مدیركل دفتر كنترل سیلاب و آبخوان داری سازمان جنگل ها با اشاره به اینكه از حدود سه دهه گذشته تابحال اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوان داری در كشور با هدف كنترل سیلاب و هدایت آن به درون زمین در اولویت سازمان جنگل ها قرار گرفته است، اظهار داشت: هم اكنون ۱.۵ میلیون هكتار از حوضه های آبخیز مناطق سیل خیز كشور در مقابل مخاطرات سیل ایمن شده اند.
ابوالقاسم حسین پور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه سابقه فعالیت های آبخیزداری و آبخوان داری در كشور ما به حدود ۶۰ سال قبل باز می گردد، اظهاركرد: با عنایت به نوع اقلیم كشور، خشكسالی ها، كم آبی و از طرف دیگر سیل خیزی، فعالیت های آبخیزداری و آبخوان داری روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می كند.

واكنش رئیس سازمان محیط زیست به انتقال آب خزر به سمنان
به دنبال اعلام آمادگی دولت برای انتقال آب دریای خزر به سمنان، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاكید بر اینكه به انتقال آب تنها با هدف تأمین آب آشامیدنی مجوز می دهیم، اظهار داشت: وزارت نیرو هنوز هیچ تخصیصی برای طرح انتقال آب خزر به سمنان نداشته است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان از آن طرح هایی است كه موافق و مخالفان دوآتشه بسیار دارد، البته آذرماه امسال حسن روحانی- رئیس جمهور كشورمان- در مسافرت استانی به سمنان، حجت را بر دولتی ها تمام كرد و اضافه كرد: «از نظر دولت مشكلات انتقال آب از شمال ایران به استان سمنان بر طرف شده و كارهای مطالعاتی مربوط به آن باز انجام شده است. از فردا بامداد اگر سرمایه داری بخواهد برای انتقال آب از شمال به مركز كشور همچون استان سمنان اقدام نماید، دولت آمادگی را دارد تا امكانات لازم را در اختیار او قرار دهد.»

تكذیب شایعه كسری خدمت ۴۰ روزه سربازی
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا شایعه اعطای كسر خدمت ۴۰ روزه سربازان را تكذیب نمود.
سرهنگ سید مهدی تقوی در گفت و گو با ایسنا درباره شایعه انتشار یافته در فضای مجازی در خصوص اعطای كسر خدمت به سربازان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار نمود: خبرهایی كه تحت عناوینی نظیر همین كسر خدمت ۴۰ روزه سربازان مطرح می شود به هیچ عنوان صحت نداشته و تكذیب می شود.

دستگیری چهار كلاهبردار با ۳۰۰ شاكی
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی از دستگیری ۲ مرد و ۲ زن كلاهبردار كه تحت پوشش شركت خرید و تولید رنگ صنعتی، از ۳۰۰ مال باخته به بهانه اعزام نیروی كار به قطر، كلاهبرداری كرده بودند، آگاهی داد.
سرهنگ خیراله دولتخواه در این باره اظهار نمود: پرونده ای با سوژه كلاهبرداری به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد و شاكی سپس بازگشت به پلیس اظهار نمود كه از راه سایت شیپور با شركتی آشنا شدم كه برای اعزام نیروی كار به قطر ثبت نام می كرد، سپس اطلاع از محل شركت به آدرس اعلام شده بازگشت و سپس تكمیل فرم، مبلغ ۲۰۵ هزار تومان پرداخت كردم، در ادامه قرار شد كه برای اعزام به كشور قطر با من تماس بگیرند، پس از مدتی كه شركت تماسی با من نگرفت، چندین بار با شركت تماس گرفتم اما كسی پاسخگو نبود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا پربازدید ترین اخبار اجتماعی ایسنا در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:
واكنش رئیس سازمان محیط زیست به انتقال آب خزر به سمنان
تكذیب شایعه كسری خدمت ۴۰ روزه سربازی
چرا احكام استخدام «رسمی آزمایشی» دانشجومعلمان به «پیمانی» تغییركرد؟
«تكلیف نوروزی» ابتدایی ها / توزیع پیك نوروزی ممنوع شد
انقلاب در بهداشت با نفت بشكه ای ۶ دلار + فیلم

1397/11/06
23:41:07
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: آب , آتش , اقلیم , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک