امروز در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی انجام شد

برگزاری دادگاه غیرعلنی ۸ متهم به جاسوسی از مراكز نظامی كشور

برگزاری دادگاه غیرعلنی ۸ متهم به جاسوسی از مراكز نظامی كشور خرید و فروش حیوان خانگی: جلسه محاكمه ۸ متهم جاسوسی از مراكز نظامی كشور بامداد امروز به صورت غیرعلنی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی و با حضور مستشار دادگاه اجرا شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از مركز رسانه قوه قضائیه، در این نشست از دادگاه كه وكلای تعیینی متهمان باز در آن حضور داشتند، نماینده دادستان تهران بخشی از كیفرخواست پرونده را قرائت كرد.
عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضع پرونده موسوم به فعالان محیط زیست، اظهار داشت: ۲۰ روز پیش تحقیقات در این خصوص به اختتام رسیده بود كه نواقصی داشت و پرونده به شعبه بازپرسی بازگشت و دادیار از مراجع نظامی استعلاماتی داشت كه جواب روشنی داده شد و برخی از این متهمان اطلاعات نظامی را در چارچوب محیط زیست كسب كرده بودند.
دادستان عمومی و انقلاب تهران، اظهار نمود: بر همین مبنا عنوان اتهامی ۴ نفر از این متهمان از طرف دادیار پرونده تغییر نمود كه در همین ارتباط به كسانی كه در این باره انتقاداتی كردند اعلام می نماییم در اختیار دادیار است كه نوع بهتان را تعیین كند.
وی اضافه كرد: ۸ نفر در این پرونده تعقیب شدند و كیفرخواست آنها آماده ارسال به دادگاه است و عنوان اتهامی ۴ نفر از آنها افساد فی الارض است.1397/11/10
23:37:39
5.0 / 5
5283
تگهای خبر: آب , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک