رئیس شورای شهر تهران اعلام كرد

قول شهرداری تهران برای افتتاح قسمتی از خطوط ۶ و ۷ مترو تا آخر سال

قول شهرداری تهران برای افتتاح قسمتی از خطوط ۶ و ۷ مترو تا آخر سال خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به وعده شهرداری تهران برای افتتاح خط ۶ مترو تا آخر سال جاری، اظهار داشت: چند ایستگاه از خط ۷ باز تا آخر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محسن هاشمی درانتها یكصد و بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تشریح مصوبات این جلسه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز دو دستور كار توسط اعضای شورای اسلامی شهر تهران به نتیجه رسید كه نخست بررسی طرحی درباب نماهای شهر تهران بود كه آقای اعطا توضیحاتی دادند تا اصلاح طرح به گونه ای صورت گیرد كه مورد قبول هیات تطبیق فرمانداری تهران قرار گیرد.
وی ادامه داد: بحث دوم درباره مشاغل سیار و بی كانون بود كه كمیسیون های مربوطه قبلاً بررسی های لازم را در این خصوص انجام داده بودند و با عنایت به اینكه پیشنهادات خیلی از سوی اعضای شورا درباره این طرح مطرح شده بود، وقت زیادی از جلسه به بررسی این طرح اختصاص پیدا كرد، اما نهایتاً این طرح به تصویب رسید تا سپس تایید هیات تطبیق برای اجرا ابلاغ شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباب احتمال رد این طرح توسط هیات تطبیق فرمانداری تهران و مغایرت آن با قانون اظهار داشت: قانون در این خصوص بسیار قدیمی است و با عنایت به اینكه امروز شهر مملو از دستفروشان شده حتی خود وزارت كشور باز دستورالعملی را در این رابطه در دست بررسی دارد. علاوه بر این همه وزارتخانه ها به فكر ساماندهی این مساله و مقابله با آن هستند.
وی ادامه داد: در گذشته دستفروشی تنها برای مشاغل روستایی بوده كه تولیدات خود همچون مرغ و تخم مرغ را به شهرهای كمی كه در آن دوران وجود داشته، بیاورند. در حقیقت دستفروشی برای محصولات خانگی بوده است، اما امروز همه نوع كالا را شامل می شود و معضل جدی را به وجود آورده است. پس همه به فكر این افتاده اند كه درباب دستفروشی تنها بحث ممنوعیت مطرح نیست، بلكه ساماندهی باز باید مورد توجه قرار گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباب بهره گیری از فاینانس ها برای خطوط مترو اظهار داشت: هر فاینانسی در بودجه سال جاری پیش بینی می شود و برای سال آینده باز قابل تمدید است كه البته باید شورای اقتصاد تمدید آنرا به تصویب برساند. فاینانس های مربوط به مترو قدیمی هستند و سهمیه فاینانس های خطوط ۶، ۷ و ۳ مترو موجود است كه معادل ۱.۵ میلیارد یورو است و شهرداری باید در شرایط فعلی از این فاینانس ها بهره مناسبی داشته باشد.
وی اشاره كرد: شهرداری تهران قول داده است كه قسمتی از خط ۶ مترو حدود ۱۰ كیلومتر را تا اختتام امسال افتتاح كند و همین طور چند ایستگاه از خط ۷ مترو تا آخر سال به بهره برداری برسد.1397/11/23
13:19:20
5.0 / 5
4677
تگهای خبر: دام , طب , فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک