مركز متمركز برای عرضه خدمات سلولی راه اندازی می شود

مركز متمركز برای عرضه خدمات سلولی راه اندازی می شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی دبیر ستاد سلول های بنیادی از تلاش این ستاد جهت راه اندازی مركزی برای عرضه خدمات سلولی اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا دكتر امیرعلی حمیدیه در حاشیه رونمایی از موش مدل هموفیلی، روش دست ورزی داخل سلولی را روشی برای درمان و علاج بیماری ها دانست و با بیان این كه یكی از چالش های اصلی توسعه این روش نبود آئین نامه های مرتبط می باشد، اظهار نمود: با همكاری اعضای هیأت علمی وزارت بهداشت آئین نامه های در رابطه با سلول ها به تصویب رسید.
حمیدیه با اشاره به اینكه كشور هم اكنون دارای قانونی در حوزه سلولی است، افزود: هم اكنون مراكز درمانی بر طبق این آئین نامه خدمات سلولی خویش را عرضه می دهند.
دبیر ستاد سلول های بنیادی با تاكید بر لزوم همكاری میان مراكز خدمات دهنده سلولی، تصریح كرد: در این ستاد هم تلاش داریم تا بتوانیم تمام خدمات مربوط به ویرایش ژنوم را در یك مركز متمركز نماییم.
به گفته وی، بزودی این مركز كه كلیه خدمات سلول درمانی در آن عرضه می شود، راه اندازی خواهد شد.
حمیدیه با اشاره به اینكه هم اكنون ۴۷ مركز در زمینه سلول و ژن تحقیقات می كنند، خاطرنشان كرد: ادامه فعالیت آنها مستلزم وجود ادوات و ملزوماتی است كه با همكاری بخش های تحقیقاتی و شركت ها محقق می شود.1397/11/27
14:25:39
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک